Jak używać iCloud Spy do monitorowania iPhone'a? 2024

Wiesz co Szpieg iCloud jest? Czy możesz używać iCloud do szpiegowania? Szpieg iCloud to usługa przechowywania i przetwarzania w chmurze, która umożliwia dostęp do zdjęć, filmów, dokumentów, notatek, kontaktów i nie tylko. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, czy pracodawcą, teraz możesz łatwo i wygodnie szpiegować urządzenia Apple za pomocą iCloud szpieg .

Dlaczego musisz monitorować iPhone'a?

Jeśli chcesz wiedzieć, co robią Twoje dzieci na swoim iPhonie lub czy Twoi pracownicy wykonują czynności związane z pracą na iPhonie dostarczonym przez firmę, potrzebujesz aplikacji do monitorowania urządzeń iPhone. Przez szpiegowanie na urządzeniach iPhone , możesz na czas podjąć odpowiednie kroki, jeśli znajdziesz podejrzaną aktywność na urządzeniach swoich dzieci lub pracowników.

Kontrola rodzicielska

Internet jest pełen niebezpieczeństw, takich jak pornografia, przemoc itp. Kiedy Twoje dzieci są narażone na nieodpowiednie treści, sprawy mogą szybko wymknąć się spod kontroli. Aplikacja szpiegowska iCloud poinformuje Cię o działaniach na urządzeniach iPhone Twoich dzieci. W ten sposób możesz chronić je przed potencjalnymi zagrożeniami.

chronić dzieci

Monitorowanie pracowników

Niektórzy leniwi pracownicy mogą używać oferowanego przez firmę iPhone'a do czynności niezwiązanych z pracą. Niektórzy nieetyczni pracownicy mogą nawet ujawnić tajemnice firmy. Aby chronić swoją firmę, możesz użyć aplikacji szpiegowskiej iCloud do monitorowania aktywności online swoich pracowników.

Monitoruj swoich pracowników

Jak używać iCloud Spy do monitorowania iPhone'a?

 1. Podłącz urządzenie docelowe do sieci Wi-Fi.
 2. Iść do Ustawienia > i dotknij iCloud .
  Nazwawłącz iCloud
 3. Jeśli nie jesteś zalogowany, stuknij pole Konto i zaloguj się przy użyciu docelowego Apple ID i hasła.
 4. Kran Kopia zapasowa iCloud .
  Kopia zapasowa iCloud
 5. Kran Utwórz kopię zapasową teraz . Pozostań w kontakcie z siecią Wi-Fi, aż proces się zakończy.
  Utwórz kopię zapasową teraz
 6. Otwórz przeglądarkę na komputerze i przejdź do icloud.com > zaloguj się na swoje konto iCloud.
  Rejestracja w iCloud
 7. W głównym interfejsie zobaczysz wszystkie typy plików kopii zapasowych, a następnie możesz kliknąć, aby szpiegować określone dane na swoim komputerze.
  Kopia zapasowa iCloud

Monitoruj iPhone'a za pomocą iKeyMonitor iPhone Spy App

Oprócz używania szpiega iCloud do monitorowania iPhone'a, możesz także użyć iKeyMonitor Bezpłatna aplikacja szpiegowska iCloud . Jest to aplikacja szpiegowska działająca zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Monitoruje iMessages, historię połączeń, odwiedzane strony internetowe, wiadomości czatu w aplikacjach do czatu społecznościowego, lokalizacje GPS, kontakty i inne. Oto kroki, aby monitorować iPhone'a za pomocą iKeyMonitor:

  1. Pierwszy, zarejestrować na bezpłatną wersję próbną i zainstaluj iKeyMonitor.
   Zapisz się
  2. Następnie zaloguj się do Panelu Chmury Online.
   Panel chmury iKeyMonitor
  3. Teraz możesz iść do Dzienniki aby sprawdzić wszystkie dzienniki szpiegowskie.
   Dzienniki szpiegowskie iPhone'a

Wniosek

Powyżej są dwie metody, jak używać Szpieg iCloud do monitorowania iPhone'a. Jak widać, iCloud można zastosować tylko do uzyskiwania dostępu i przeglądania niektórych plików iOS. Jeśli chcesz monitorować pliki, takie jak wiadomości na czacie, nagrywanie rozmów, lokalizacje GPS i inne, możesz użyć iKeyMonitor. Monitoruje prawie wszystkie działania online na urządzeniach iPhone. Zarejestruj się i rozpocznij monitorowanie już teraz!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top