Home » iKeyMonitor » Najlepsze 3 najlepsze aplikacje Snapchat Saver na iOS

Najlepsze 3 najlepsze aplikacje Snapchat Saver na iOS 2022

Best Snapchat Saver Apps for iOS

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zapisać zrzuty ekranu Snapchata na iPhonie? Chcesz znaleźć najlepszą aplikację do oszczędzania Snapchata na iOS? Ponieważ Snapchat to bezpieczna i prywatna aplikacja, nie można anonimowo robić zrzutów ekranu i pobierać treści. Czasami jednak chcemy robić lub zapisywać zrzuty ekranu bez informowania innych. Dzisiaj omówimy najlepsze aplikacje do oszczędzania Snap, które mogą ułatwić ten trudny proces.

NIE. 1 iKeyMonitor

iKeyMonitor to aplikacja do oszczędzania iOS Snapchat, która umożliwia monitorowanie działań online na urządzeniach z systemem iOS. Umożliwia robienie zrzutów ekranu, rejestrowanie naciśnięć klawiszy, a także monitorowanie wiadomości czatu na Snapchacie i wielu innych aplikacjach do czatu społecznościowego. Poza tym monitoruje zdjęcia, filmy, połączenia, SMS-y, lokalizacje GPS, Geo-ogrodzenie, odwiedzane strony internetowe, kontakty itp. Działa na urządzeniach iPhone / iPad i Android. Oferuje bezpłatny plan, z którego możesz korzystać.

Plusy:

  • Bezpłatny plan
  • Automatycznie przechwytuje zrzuty ekranu
  • Działa w trybie stealth

Cons:

  • Wymaga jailbreakingu do przechwytywania zrzutów ekranu
ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO
POBIERZ LICENCJĘ

ikeymonitor

NIE. 2 iPhone Screen Recorder

Dzięki rejestratorowi ekranu iPhone'a dla Snapchata możesz utworzyć nagranie ekranu i przechwycić dźwięk na swoim iPhonie lub iPadzie. Wszystkie nagrania zostaną zapisane jako filmy w aplikacji Zdjęcia. Możesz go tam edytować i udostępniać jak każdy inny film.

Plusy:

  • Darmowe i łatwe w użyciu
  • Nie jest wymagane pobieranie

Cons:

  • Zapewnia tylko podstawowe funkcje nagrywania

Rejestrator ekranu iPhone'a

NIE. 3 Szybki gracz

QuickTime to rejestrator ekranu Snapchat, który umożliwia nagrywanie zrzutów ekranu na urządzeniach z systemem iOS. Jest to technologia multimedialna opracowana przez Apple, która obsługuje filmy, dźwięk, animacje, muzykę i nie tylko. Obsługuje większość głównych formatów plików wideo i audio oraz zapewnia użytkownikom pakiet aplikacji.

Plusy:

  • Wolny
  • Wiele funkcji nagrywania

Cons:

  • Do przechwytywania zrzutów ekranu wymagany jest komputer Mac

Quick Time Player

Wniosek

Powyżej znajdują się 3 najlepsze aplikacje oszczędzające Snapchat na urządzenia z systemem iOS. Po rozważeniu zalet i wad tych trzech aplikacji sugeruję użycie iKeyMonitor. Oprócz przechwytywania zrzutów ekranu Snapchata, iKeyMonitor przechwytuje również zrzuty ekranu z naciśnięciami klawiszy, wiadomości czatu, witryn internetowych, zdjęć, filmów i nie tylko. Zarejestruj się i zacznij nagrywać już teraz!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Back to Top