Najlepsze 3 najlepsze aplikacje Snapchat Saver na iOS

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zapisać zrzuty ekranu Snapchata na iPhonie? Chcesz znaleźć najlepszą aplikację do oszczędzania Snapchata na iOS? Ponieważ Snapchat to bezpieczna i prywatna aplikacja, nie można anonimowo robić zrzutów ekranu i pobierać treści. Czasami jednak chcemy robić lub zapisywać zrzuty ekranu bez informowania innych. Dzisiaj omówimy najlepsze aplikacje do oszczędzania Snap, które mogą ułatwić ten trudny proces.

NIE. 1 iKeyMonitor

iKeyMonitor to aplikacja do oszczędzania iOS Snapchat, która umożliwia monitorowanie działań online na urządzeniach z systemem iOS. Umożliwia robienie zrzutów ekranu, rejestrowanie naciśnięć klawiszy, a także monitorowanie wiadomości czatu na Snapchacie i wielu innych aplikacjach do czatu społecznościowego. Poza tym monitoruje zdjęcia, filmy, połączenia, SMS-y, lokalizacje GPS, Geo-ogrodzenie, odwiedzane strony internetowe, kontakty itp. Działa na urządzeniach iPhone / iPad i Android. Oferuje bezpłatny plan, z którego możesz korzystać.

Plusy:

  • Bezpłatny plan
  • Automatycznie przechwytuje zrzuty ekranu
  • Działa w trybie stealth

Cons:

  • Wymaga jailbreakingu do przechwytywania zrzutów ekranu
ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO
POBIERZ LICENCJĘ

ikeymonitor

NIE. 2 iPhone Screen Recorder

Dzięki rejestratorowi ekranu iPhone'a dla Snapchata możesz utworzyć nagranie ekranu i przechwycić dźwięk na swoim iPhonie lub iPadzie. Wszystkie nagrania zostaną zapisane jako filmy w aplikacji Zdjęcia. Możesz go tam edytować i udostępniać jak każdy inny film.

Plusy:

  • Darmowe i łatwe w użyciu
  • Nie jest wymagane pobieranie

Cons:

  • Zapewnia tylko podstawowe funkcje nagrywania

Rejestrator ekranu iPhone'a

NIE. 3 Szybki gracz

QuickTime to rejestrator ekranu Snapchat, który umożliwia nagrywanie zrzutów ekranu na urządzeniach z systemem iOS. Jest to technologia multimedialna opracowana przez Apple, która obsługuje filmy, dźwięk, animacje, muzykę i nie tylko. Obsługuje większość głównych formatów plików wideo i audio oraz zapewnia użytkownikom pakiet aplikacji.

Plusy:

  • Wolny
  • Wiele funkcji nagrywania

Cons:

  • Do przechwytywania zrzutów ekranu wymagany jest komputer Mac

Quick Time Player

Wniosek

Powyżej znajdują się 3 najlepsze aplikacje oszczędzające Snapchat na urządzenia z systemem iOS. Po rozważeniu zalet i wad tych trzech aplikacji sugeruję użycie iKeyMonitor. Oprócz przechwytywania zrzutów ekranu Snapchata, iKeyMonitor przechwytuje również zrzuty ekranu z naciśnięciami klawiszy, wiadomości czatu, witryn internetowych, zdjęć, filmów i nie tylko. Zarejestruj się i zacznij nagrywać już teraz!

SIGN UP FREE GRAB YOUR LICENSE

Category: iKeyMonitor

Back to Top