3 sposoby tworzenia kopii zapasowych historii czatów telegramu 2024

Tworząc Kopia zapasowa telegramu jest najważniejszą koniecznością obecnego wieku. Wiele osób planuje utworzenie kopii zapasowej, aby wszystkie ich informacje i dane były odpowiednio chronione. Nie wiedzą jednak, jak to zrobić. Tutaj mamy kilka sposobów, które pomogą Ci utworzyć kopię zapasową Telegrama i nigdy nie stracić posiadanych informacji.

Dlaczego musisz tworzyć kopie zapasowe historii czatów telegramu?

Podobnie jak Snapchat, Telegram ma autodestrukcyjną wiadomość z zegarem. Jeśli pozostaniesz bezczynny zbyt długo, Twoje konto może się nawet zniszczyć. Jeśli przypadkowo zgubiłeś urządzenie lub nie logujesz się na swoje konto przez sześć miesięcy, konto zostanie automatycznie zniszczone. Dlatego musisz wykonać kopię zapasową historii czatów Telegrama, w przeciwnym razie utracisz ważne informacje.

Kontrola rodzicielska

Dzieci najprawdopodobniej będą rozmawiać z nieznajomymi przez Telegram i zaprzyjaźnić się z nimi. Jako rodzic musisz wiedzieć, z kim rozmawiają Twoje dzieci, aby mieć pewność, że nie zostaną złapane przez internetowe drapieżniki. Sprawdź historię czatów telegramów swoich dzieci, aby zablokować lub usunąć podejrzane osoby.

chronić dzieci

Monitoring pracowników

Niektórzy nieetyczni pracownicy mogą używać Telegrama do ujawniania poufnych informacji firmowych. Musisz monitorować i tworzyć kopie zapasowe wiadomości pracowników z Telegramów jako dowodów, aby złapać wyciek i chronić interesy swojej firmy.

Monitoruj swoich pracowników

3. Odzyskaj osobiste czaty telegramowe

Jeśli przypadkowo zgubisz telefon lub usuniesz wiadomości telegramowe, co powinieneś zrobić? Użyj iKeyMonitor do monitorowania i tworzenia kopii zapasowych wiadomości Telegram, aby wyeliminować swoje zmartwienia.

Wiadomości telegramowe

3 sposoby tworzenia kopii zapasowych historii czatów telegramu

Poniżej znajdziesz trzy sposoby wykonaj kopię zapasową historii czatu Telegram . Możesz wybrać metodę, która Ci odpowiada.

Utwórz kopię zapasową historii czatów telegramu za pomocą iKeyMonitor

iKeyMonitor umożliwia Utwórz kopię zapasową historii czatów Telegram rejestrując naciśnięcia klawiszy i przechwytując zrzuty ekranu. Poza tym tworzy kopie zapasowe innych dzienników na docelowych telefonach iPhone i Android, takich jak wiadomości SMS, historia połączeń, nagrywanie rozmów, odwiedzane strony internetowe, lokalizacje GPS, geo-ogrodzenie, historia czatów społecznościowych na WhatsApp, Facebook, WeChat, Hike, IMO , i więcej.

 1. Pierwszy, Zapisz się na bezpłatną wersję próbną i zainstaluj iKeyMonitor Aplikacja do tworzenia kopii zapasowych telegramów .
 2. Następnie zaloguj się do internetowego panelu chmury.
 3. Na koniec możesz iść do Dzienniki > Czaty > Telegram aby sprawdzić wiadomości telegramu.

Zapisz się

Panel chmury iKeyMonitor

czaty telegramowe

Zapisuj historię czatów telegramu w przeglądarce Chrome

Tworzenie kopii zapasowych historii czatów Telegrama w przeglądarce Chrome jest bezpłatne i wygodne. Ale możesz tylko zapisać historię czatów na komputerze. Jeśli chcesz wyświetlić kopię zapasową Telegrama w telefonie komórkowym, musisz ją przenieść na telefon.

 1. otwarty Chrom i wejdź https://web.telegram.org .
 2. Wybierz swój kraj i wprowadź numer telefonu, aby zalogować się do wersji internetowej Telegram.
 3. Wybierz jeden kontakt, którego kopię zapasową chcesz utworzyć.
 4. naciśnij Ctrl + P. , Wybierz Zmiana aby wybrać metodę zapisywania historii czatów.
 5. Kliknij Zapisać aby zapisać wiadomości i zdjęcia na czacie Telegram.


Utwórz kopię zapasową czatu Telegram za pomocą rozszerzenia Chrome

Zapisywanie historii czatów Telegrama za pomocą rozszerzenia Chrome jest bezpłatne, ale musisz długo czekać na pobranie kopii zapasowej Telegrama.

 1. otwarty Sklep internetowy Chrome .
 2. Wchodzić Zapisz historię czatu Telegram aby wyszukać rozszerzenie.
 3. Dodaj rozszerzenie do Chrom .
 4. Wchodzić https://web.telegram.org w Google i zaloguj się do wersji internetowej Telegram.
 5. Stuknij ikonę rozszerzenia w prawym rogu przeglądarki Chrome, poczekaj kilka minut na pobranie.
 6. Po pobraniu możesz kliknąć plik Zapisać przycisk, aby zapisać historię czatów telegramu.

iKeyMonitor – bezpłatna aplikacja szpiegowska Telegram

Powyższe są trzy sposoby tworzenie kopii zapasowych czatów telegramowych . Możesz wybrać metodę, która Ci odpowiada. Wśród nich skuteczną metodą jest iKeyMonitor. Jest to bezpłatna aplikacja monitorująca, która zapewnia wiele funkcji szpiegowskich. Możesz go używać do monitorowania działań online swoich dzieci lub pracowników i tworzenia kopii zapasowych ich wiadomości na czacie. Może być używany na urządzeniach z Androidem i Apple i zapewnia wiele funkcji kontroli rodzicielskiej. Jeśli chcesz sprawdzić, co robią Twoje dzieci lub pracownicy na swoich telefonach, pobierz iKeyMonitor i uzyskaj wszystkie potrzebne informacje. Zapewnia również darmowy plan do wypróbowania przed zakupem.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top