Ukryta aplikacja szpiegowska do nagrywania dźwięku przestrzennego na telefony z systemem Android 2024

Czy szukasz ukryta aplikacja szpiegowska do nagrywania dźwięku przestrzennego ? Jak nagrywać otoczenie urządzenia docelowego? W dzisiejszych czasach użycie ukrytej aplikacji szpiegowskiej do nagrywania dźwięku przestrzennego jest całkowicie wykonalne, aby zdalnie słuchać otoczenia na telefonach z Androidem. Aplikacje do nagrywania dźwięku przestrzennego jak iKeyMonitor pozwala znaleźć sekrety i wrażliwe zdarzenia na urządzeniach docelowych.

Dlaczego potrzebujesz aplikacji szpiegowskiej do nagrywania dźwięku przestrzennego na Androida?

Różni ludzie mają różne potrzeby w zakresie monitorowania. Rodzice chcą wiedzieć, czy ich dzieci są bezpieczne na zewnątrz. Pracodawcy chcą wiedzieć, czy pracownicy są leniwi w godzinach pracy. Istnieje kilka powodów, dla których potrzebujesz a szpiegowski dyktafon :

Kontrola rodzicielska

Wielu rodziców wyposaża swoje dzieci w smartfony, aby radzić sobie w nagłych wypadkach w szkołach. Jednak mało prawdopodobne jest, aby dzieci mówiły rodzicom o swoim złym zachowaniu w szkole, takim jak opuszczanie lekcji, granie w gry mobilne w klasie i nękanie przez kolegów z klasy. Jako rodzic możesz używać iKeyMonitor do zdalnego potajemnego rejestrowania środowiska wokół telefonów Twoich dzieci. Jeśli znajdziesz coś nieodpowiedniego, możesz podjąć na czas środki, aby je chronić.

kontrola rodzicielska

Monitorowanie pracowników

Dla menedżerów i pracodawców wyłapywanie nielojalnych pracowników zawsze było trudnym zadaniem. Dzisiaj pracownicy są na tyle sprytni, że nie pozostawiają żadnych wskazówek na temat swojego zachowania. Na szczęście, potajemnie nagrywając dźwięk wokół telefonu z Androidem dostarczonego przez firmę, możesz łatwo uchwycić dowody niewłaściwego zachowania.

Monitoruj swoich pracowników

Jak szpiegować na Androidzie za pomocą aplikacji do nagrywania dźwięku przestrzennego iKeyMonitor?

iKeyMonitor to bezpłatna aplikacja do nagrywania otoczenia , przeznaczony głównie do kontroli rodzicielskiej i monitorowania pracowników. Po instalacji możesz zdalnie sprawdzić aktywność online swoich dzieci lub pracowników. Oto kroki, aby uzyskać aplikację szpiegującą do nagrywania dźwięku przestrzennego iKeyMonitor:

  1. Zapisz się na bezpłatną wersję próbną i zainstaluj iKeyMonitor ukryta aplikacja szpiegowska do nagrywania dźwięku przestrzennego .
    Zapisz się
  2. Zaloguj się do Panelu Chmury Online.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz iść do Dzienniki > Otaczający aby słuchać otaczającego dźwięku na żywo.
    otoczenie telefonu

Nagrywaj działania Androida za pomocą aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor Surround Recording

iKeyMonitor jest najlepszy aplikacja do nagrywania szpiegów które mogą być używane bez rootowania docelowego urządzenia z Androidem. Po pobraniu i zainstalowaniu wyśle wszystkie dzienniki monitorowania na Twój adres e-mail. Oto kilka korzyści z używania iKeyMonitor:

Przechwytuj zrzuty ekranu, aby wykryć podejrzane zdjęcie na Androidzie

iKeyMonitor pozwala rób zrzuty ekranu, aby monitorować aktywność mobilną swoich dzieci . Jeśli znajdziesz podejrzane zdjęcia, możesz podjąć kroki, aby uchronić je przed potencjalnymi zagrożeniami.

Przechwytywanie zrzutów ekranu

Blokuj niebezpieczne aplikacje, aby chronić swoje dzieci na Androidzie

Dzięki iKeyMonitor możesz ustawić limit czasu użytkowania niektórych aplikacji na telefonach z Androidem swoich dzieci . W przypadku niektórych aplikacji i gier, które są uważane za niebezpieczne lub szkodliwe dla dzieci, zawsze możesz zablokować je online. W ten sposób niektóre aplikacje nie będą miały poważnego wpływu na Twoje dzieci.

blok-media-społecznościowe

Ustaw limit czasu ekranu na Androidzie

iKeyMonitor pozwala ogranicz czas ekranu na urządzeniu docelowym, ustawiając maksymalny czas użytkowania wszystkich aplikacji . W ten sposób możesz kontrolować czas spędzany przez dzieci na swoich urządzeniach, aby zapobiec uzależnieniu od telefonu.

Limit czasu ekranu

Śledź naciśnięcia klawiszy, aby wiedzieć, co się wydarzyło na Androidzie

iKeyMonitor będzie pokaże Ci każde naciśnięcie klawisza, które Twoje dzieci wprowadzą na swoich urządzeniach . Po znalezieniu jakichkolwiek problemów możesz poinstruować ich, jak prawidłowo korzystać z telefonu lub podjąć środki w celu ich ochrony.

Śledź naciśnięcia klawiszy

Otrzymuj powiadomienia o niebezpiecznych działaniach na Androidzie

Dzięki funkcji słów ostrzegawczych iKeyMonitor możesz natychmiast otrzymuj powiadomienia, gdy Twoje dzieci wykonują niebezpieczne lub nieodpowiednie operacje na swoich telefonach . W ten sposób możesz podjąć kroki w celu ochrony ich przed potencjalnymi zagrożeniami.

otrzymywać powiadomienia


Jak widać, iKeyMonitor to potężna ukryta aplikacja szpiegowska do nagrywania dźwięku przestrzennego. Oprócz funkcji słuchanie otoczenia telefonu , zapewnia również monitorowanie wiadomości tekstowych, rejestrowanie historii połączeń, szpiegowanie wiadomości na czacie i wiele innych. Zarejestruj się i zacznij szpiegować już teraz!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top