Darmowy SMS Tracker – Jak śledzić wiadomości tekstowe za darmo 2024

Czy chcesz wiedzieć, dlaczego darmowe śledzenie SMS-ów stał się ostatnio popularny? Czy widzisz dzieci piszące i dzwoniące przez cały dzień? Czy wiesz, w jakich działaniach online brali udział? Aby rozwiać wszystkie te wątpliwości, możesz skorzystać z oprogramowania śledzącego. To świetny sposób na sprawdzenie osób, które podejrzewasz lub na których Ci zależy. iKeyMonitor bezpłatna aplikacja do śledzenia SMS-ów jest przeznaczony dla rodziców i pracodawców, którzy chcą monitorować mobilną aktywność swoich dzieci i pracowników.

Dlaczego potrzebujesz darmowego narzędzia do śledzenia SMS-ów?

Dzisiejszy świat online jest zbyt skomplikowany. Każdy jest zanurzony w świecie online. Konieczne stało się monitorowanie telefonów innych osób. Każdy ma swój własny powód do monitorowania. Jako rodzic możesz potrzebować aplikacji do śledzenia SMS-ów, która może informować Cię o historii wiadomości Twoich dzieci. Jeśli jesteś pracodawcą i chcesz rejestrować aktywność pracowników w miejscu pracy, aplikacja do śledzenia SMS-ów jest niezbędna. Oto powody, dla których warto korzystać z aplikacji do śledzenia SMS-ów.

Śledź wiadomości tekstowe swojego dziecka

Jeśli chcesz zrozumieć działania swoich dzieci w Internecie, aplikacja monitorująca może być Twoim pomocnikiem. Możesz użyć darmowe oprogramowanie do śledzenia SMS-ów bez instalowania oprogramowania na telefonie docelowym, aby znaleźć prawdę. Dzięki urządzeniu do śledzenia telefonu dowiesz się, z kim Twoje dzieci wysyłają SMS-y i z kim ostatnio się kontaktowały. W ten sposób możesz na czas podjąć kroki, aby chronić swoje dzieci, gdy znajdziesz podejrzanych nieznajomych.

Kody SMS-owe dla nastolatków

Chroń swoje tajemnice handlowe

Jeśli tajemnice Twojej firmy przeciekają i nie udało Ci się znaleźć sprawcy, możesz użyć bezpłatna aplikacja do śledzenia SMS-ów bez instalowania oprogramowania na telefonie docelowym znaleźć przeciekającego w Twojej organizacji. W ten sposób unikniesz dużych strat ekonomicznych. Oprócz monitorowania wiadomości tekstowych możesz również monitorować historię połączeń, zrzuty ekranu, naciśnięcia klawiszy, wiadomości na czacie społecznościowym, aby chronić poufne informacje Twojej firmy.

Przechwytuj wiadomości tekstowe

Dwa sposoby śledzenia wiadomości tekstowych SMS za darmo

Jeśli chcesz pozostać niewidoczny i skutecznie śledzić, trzymaj się następujących dwóch skutecznych sposobów śledzenia czyichś wiadomości tekstowych.

Użyj iKeyMonitor do śledzenia wiadomości tekstowych SMS za darmo

iKeyMonitor to wyjątkowa aplikacja śledząca, której możesz używać do monitorowania czyichś działań online bez wykrycia. Poniżej przedstawiono kroki, aby uzyskać iKeyMonitor:

  1. Zarejestrować darmowe konto próbne trackera SMS iKeyMonitor.
  2. Zaloguj się do panelu Cloud, aby pobrać iKeyMonitor na docelowy telefon z Androidem lub dodać szpiega bez jailbreak dla iPhone'a / iPada.
  3. Zainstaluj iKeyMonitor i aktywuj go za pomocą klucza licencyjnego (nie musisz instalować dla szpiega iPhone'a / iPada bez jailbreak).
  4. Początek korzystanie z funkcji śledzenia SMS-ów za darmo .

Zapisz się

Użyj wbudowanej funkcji Apple do śledzenia czyichś wiadomości tekstowych

Możesz użyć wbudowanej funkcji Apple, aby przekazać czyjeś SMS-y do własnej skrzynki pocztowej. Pamiętaj jednak, że musisz fizycznie uzyskać dostęp do jego telefonu.

  1. otwarty Ustawienia na iPhonie osoby monitorowanej.
  2. Następnie dotknij Wiadomości opcja. W menu Wiadomości otwórz Wyślij i odbierz podmenu.
  3. Wtedy zobaczysz Dodaj e-mail opcja. Możesz tam dodać swój identyfikator e-mail.
  4. Teraz każda nowa wiadomość iMessage odebrana lub wysłana przez telefon zostanie przekazana na ten identyfikator e-mail.

Wyślij i odbierz

dodaj e-mail

Streszczenie:

Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji innych firm, możesz spróbować użyć wbudowanej funkcji Apple do śledzenia czyichś wiadomości tekstowych. Jeśli chcesz również monitorować inne działania online, możesz użyć iKeyMonitor. Umożliwia monitorowanie działań internetowych na urządzeniu docelowym, takich jak naciśnięcia klawiszy, historia przeglądania stron internetowych, zdjęcia i filmy, wysyłane i odbierane wiadomości na czacie, zrzuty ekranu itp. Poza tym działa w trybie dyskretnym i odpornym na manipulacje, dzięki czemu możesz bezpiecznie i skutecznie monitorować swoje dzieci. Dlatego jeśli szukasz darmowe śledzenie SMS-ów , to iKeyMonitor jest idealnym wyborem.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top