Oprogramowanie do monitorowania SMS-ów – szpieguj wiadomości tekstowe za darmo 2024

Szukasz najlepszego oprogramowania do monitorowania wiadomości SMS? Dzieci codziennie wysyłają wiele wiadomości tekstowych na swoje telefony komórkowe, a pracownicy mogą ujawniać tajemnice firmy za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Tracker SMS, taki jak iKeyMonitor, może pomóc w śledzeniu każdej wiadomości tekstowej na urządzeniu docelowym.

Dlaczego potrzebujesz oprogramowania do monitorowania SMS-ów?

Wiadomości SMS to nadal usługa, na której wszyscy polegamy. Jeśli martwisz się, z kim Twoje dzieci mogą rozmawiać za pośrednictwem wiadomości tekstowych lub jeśli jesteś pracodawcą, który musi śledzić wiadomości pracowników na telefonach firmowych, aplikacja szpiegowska iKeyMonitor SMS jest idealnym wyborem.

Kontrola rodzicielska

Dzieci lubią komunikować się ze znajomymi za pomocą SMS-ów lub komunikatorów internetowych. Jeśli martwisz się o swoje dzieci, ważne jest, aby monitorować, z kim rozmawiają Twoje dzieci za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Aplikacja do monitorowania SMS-ów iKeyMonitor może pomóc w wyświetlaniu wiadomości tekstowych wysyłanych i odbieranych przez dzieci, a nawet umożliwia przeglądanie usuniętych wiadomości tekstowych.

kontrola rodzicielska

Monitorowanie pracowników

Jeśli jesteś pracodawcą i rozdajesz telefony komórkowe pracownikom, bardzo ważne jest śledzenie wiadomości SMS pracowników. To znacznie zmniejszy ryzyko biznesowe, zwłaszcza gdy Twoi pracownicy planują zmianę pracy. Niemonitorowane wiadomości SMS mogą również spowodować, że konkurenci uzyskają ważne informacje o Twojej firmie.

Monitoruj swoich pracowników

Jak korzystać z bezpłatnego oprogramowania do monitorowania SMS-ów iKeyMonitor?

  1. Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i zainstaluj iKeyMonitor.
    Zapisz się
  2. Zaloguj się do internetowego panelu chmury.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz przejść do Dzienniki> Czaty> SMS, aby sprawdzić dzienniki SMS.
    czaty sms

Monitoruj SMS-y za pomocą oprogramowania do monitorowania SMS-ów iKeyMonitor

Darmowe oprogramowanie do monitorowania SMS-ów iKeyMonitor umożliwia przeglądanie czyichś wiadomości SMS bez ich wiedzy. Po zainstalowaniu na telefonie docelowym zaczyna działać w tle i rejestruje wiadomości tekstowe SMS, w tym wiadomości przychodzące i wychodzące, datę oraz numer nadawcy i odbiorcy.

Szpieguj iMessages na iPhonie / iPadzie

iKeyMonitor umożliwia zdalne monitorowanie i odczytywanie wiadomości iMessage wysyłanych i odbieranych na docelowych urządzeniach Apple. Po zalogowaniu się do Panelu Cloud możesz przeglądać zapisy monitoringu według typu i statusu.

szpiegować imessage

Monitoruj wiadomości tekstowe Androida

Dzięki iKeyMonitor możesz śledzić przychodzące i wychodzące wiadomości tekstowe na docelowych telefonach z Androidem. W razie potrzeby możesz również wyeksportować dziennik monitorowania tekstu z panelu sterowania w celu zachowania i kopii zapasowej.

Wiadomość tekstowa na Androida

Odzyskaj usunięte wiadomości tekstowe SMS

Po pobraniu i zainstalowaniu iKeyMonitor możesz sprawdzić wszystkie rekordy monitorowania SMS-ów w panelu Cloud. Nawet jeśli wiadomości tekstowe na urządzeniu docelowym zostaną usunięte, nadal możesz je odzyskać. Jeśli Twój telefon zostanie przypadkowo zgubiony lub skradziony, możesz również użyć iKeyMonitor do odzyskania wiadomości tekstowych.

odzyskać-usunięte-wiadomości-tekstowe

Wniosek

Za pomocą oprogramowania do monitorowania SMS-ów iKeyMonitor możesz łatwo i skutecznie wykonywać zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom w Internecie. Umożliwia monitorowanie połączeń, GPS, otoczenia, aplikacji, gier i nie tylko. Zarejestruj się i zacznij monitorować!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top