Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie? 2024

Chcesz wiedzieć, jak to zrobić odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie i iPad? Jako rodzic na pewno chcesz sprawdzać wiadomości tekstowe swoich dzieci, aby zobaczyć, z kim się kontaktują. Jako pracodawca chcesz odzyskać wiadomości tekstowe pracowników, aby dowiedzieć się, czy wykonali czynności, które są szkodliwe dla Twojej firmy. Na szczęście teraz jest to możliwe odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPhone'a za pomocą zaawansowanej aplikacji szpiegowskiej do obsługi wiadomości.

Dlaczego musisz odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie?

Każdy ma doświadczenie w przypadkowym usuwaniu wiadomości tekstowych, ale nie każdy może odzyskać wiadomości tekstowe, które zostały usunięte przez pomyłkę. Korzystając z aplikacji śledzącej, będziesz mógł odzyskać i śledzić wiadomości tekstowe i inne działania internetowe na czyimś urządzeniu. Oto kilka powodów, dla których musisz odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie :

Chroń swoje dzieci przed zagrożeniami online

Jako rodzic, przeglądanie wiadomości tekstowych swoich dzieci może ułatwić Ci zrozumienie ich działań online. W ten sposób możesz chronić je przed pedofilami lub cyberprzestępcami.
chronić dzieci

Zabezpiecz tajemnice handlowe swojej firmy

Monitorując wiadomości tekstowe SMS pracowników, możesz wykryć nieprawidłową komunikację, która zagraża bezpieczeństwu firmy. W ten sposób można skutecznie uniknąć zbliżających się zagrożeń bezpieczeństwa.

Monitoruj swoich pracowników

Odzyskaj swoje ważne informacje

Jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomości tekstowe lub zgubiłeś iPhone'a, możesz użyć aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor do iPhone'a, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe. Dzięki tej aplikacji do śledzenia możesz sprawdzić czas wysłania i odebrania wiadomości SMS, osobę kontaktową i bardziej szczegółowe informacje.

Najlepsza aplikacja szpiegowska do śledzenia wiadomości tekstowych za darmo

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie?

Jeśli Twoje dzieci usunęły wiadomości tekstowe ze swoich telefonów, będziesz potrzebować narzędzia, które pomoże Ci odzyskać usunięte dane. Za pomocą narzędzia szpiegowskiego możesz monitorować nie tylko teksty SMS-ów, ale także zdjęcia, filmy i inne działania internetowe. Sprawdź następujące dwie metody odzyskiwania usuniętych wiadomości tekstowych.

Korzystanie z iKeyMonitor do przywracania usuniętych wiadomości tekstowych za darmo

Aplikacja szpiegowska iKeyMonitor SMS szczegółowo rejestruje nazwy i numery telefonów kontaktów oraz pokazuje, z kim użytkownik urządzenia docelowego często się kontaktuje io czym często mówi. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby użyć iKeyMonitor do odzyskania usuniętych wiadomości tekstowych.

  1. Pierwszy, zarejestrować bezpłatną wersję próbną i zainstaluj iKeyMonitor.
  2. Następnie zaloguj się do internetowego panelu chmury.
  3. Na koniec możesz iść do Dzienniki > Czaty > SMS aby sprawdzić wiadomości tekstowe.

Zapisz się

Panel chmury iKeyMonitor

czaty sms

Używanie iCloud do odzyskiwania usuniętych wiadomości tekstowych na iPhonie

Możesz spróbować użyć kopii zapasowej iCloud, aby sprawdzić, czy może odzyskać usunięte wiadomości tekstowe. Jeśli kopia zapasowa iCloud jest wcześniejsza niż usunięcie wiadomości tekstowej, masz szczęście i możesz przywrócić wiadomość tekstową. Oto kroki:

  1. Upewnij się, że utworzyłeś kopię zapasową wszystkich ważnych danych na swoim urządzeniu.
  2. Iść do Ustawienia > Generał > Resetowanie .
  3. Kran Skasuj całą zawartość i ustawienia .
  4. Przejdź przez strony konfiguracji, aż dojdziesz do Aplikacje i dane ekran.
  5. Kran Przywróć z kopii zapasowej iCloud .
  6. Zaloguj się do swojego konta iCloud.
  7. Przejdź do Wybierz kopię zapasową, a następnie wybierz tę, której potrzebujesz z listy.

erase-all-content-settings

Przywróć z kopii zapasowej iCloud

Wniosek

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości tekstowych za darmo nigdy nie było łatwiejsze. Korzystając z iKeyMonitor, możesz uzyskać dostęp do szczegółowych danych związanych z SMS-em, w tym historii czatów SMS, treści wiadomości, daty i czasu, nadawców i odbiorców. iKeyMonitor zapewnia wiele funkcji śledzenia, takich jak monitorowanie wiadomości na czacie, rejestrowanie naciśnięć klawiszy, przechwytywanie zrzutów ekranu itp. Jest to idealny wybór do odzyskiwania usuniętych wiadomości tekstowych na iPhonie.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top