4 sposoby na odzyskanie usuniętych wiadomości telegramów na iPhone'a i Androida 2024

Jak odzyskać usunięte wiadomości telegramu jest problemem wielu ludzi. Telegram staje się coraz bardziej popularny i jest uważany za jedno z najlepszych narzędzi do przesyłania wiadomości tekstowych. Wielu rodziców chce wiedzieć, jak odzyskać wiadomości Telegram usunięte przez ich dzieci, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Nie martw się, bo oto kilka wskazówek, jak to zrobić odzyskać usunięte wiadomości Telegram na iPhone'a i Androida .

Dlaczego musisz odzyskać usunięte wiadomości telegramu?

Podobnie jak WhatsApp, Telegram jest jedną z aplikacji społecznościowych szeroko wykorzystywanych przez młodych ludzi. Jest to popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, której można używać do utrzymywania kontaktu ze znajomymi. Ponieważ Telegram nie zapisuje ani nie tworzy kopii zapasowych wiadomości na czacie, jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomości, musisz wiedzieć, jak odzyskać te rekordy czatu.

Chroń swoje dzieci

Jednak młodzi ludzie nadużywają Telegrama, a drapieżcy nękają dzieci na Telegramie. Możesz użyć narzędzia kontroli rodzicielskiej, aby odzyskaj usunięte wiadomości telegramu na telefonach Twoich dzieci. Jeśli znajdziesz nieodpowiednie wiadomości na czacie lub rozmowy, możesz podjąć kroki w celu ich ochrony.

monitorować działania online

Monitoruj swoich pracowników

Niektórzy pracownicy mogą używać Telegrama do czatowania ze znajomymi w godzinach pracy. Co więcej, mogą ujawniać tajemnice firmy za pośrednictwem Telegramu. Jako rozważny pracodawca musisz odzyskać usunięte wiadomości Telegrama, aby chronić interesy firmy.

Monitoruj swoich pracowników

Odzyskaj przypadkowo usunięte wiadomości telegramu

Ponadto, jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomości Telegram, zdecydowanie chcesz je przywrócić. Nie martw się, aplikacja szpiegowska iKeyMonitor może pomóc w odzyskaniu usuniętych wiadomości Telegram.

Telegram

4 sposoby na odzyskanie usuniętych wiadomości telegramowych

Jeśli przypadkowo usunąłeś historię czatów Telegram, czy istnieje sposób na odzyskanie historii czatów? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, sprawdź następujące metody przywracania wiadomości Telegram.

Przywróć usunięte wiadomości telegramu za pomocą iKeyMonitor

Użyj aplikacji iKeyMonitor, aby szybko odzyskać wszystkie potrzebne wiadomości.

 1. Najpierw, Zapisz się na bezpłatną wersję próbną i zainstaluj iKeyMonitor.
  Zapisz się
 2. Następnie zaloguj się do Panelu Chmury Online.
  Panel chmury iKeyMonitor
 3. Na koniec możesz iść do Dzienniki > Czaty > Telegram aby zobaczyć wiadomości telegramu.
  czaty telegramowe

Odzyskaj usunięte wiadomości telegramu za pomocą aplikacji Historia powiadomień

Oto kroki, które możesz wykonać, aby odzyskać usunięte wiadomości Telegrama za pomocą historii powiadomień.

 1. Najpierw pobierz, zainstaluj i otwórz Historia powiadomień aplikacja.
 2. Aby włączyć dostęp do powiadomień, możesz dotknąć ok przycisk.
  Aplikacja Historia powiadomień
 3. Następnie w nowym oknie na liście wybierz Historia powiadomień . Wiadomość poinformuje Cię, że ta aplikacja ma dostęp do powiadomień z Twojego telefonu.
  Skrzynka odbiorcza-historii powiadomień
 4. Teraz możesz wrócić do głównego okna aplikacji, wszystkie ogłoszenia wyświetlane na telefonie są na nim wymienione, a każdy z nich możesz zobaczyć.

Odzyskaj usunięte wiadomości telegramu na iPhonie za pomocą kopii zapasowej iCloud

Oto, w jaki sposób możesz korzystać z usług iCloud dla Odzyskiwanie historii czatu telegramu .

 1. Najpierw przejdź do „ Ustawienia ' na iPhonie, a następnie dotknij ' Ogólny ' Sekcja.
 2. Następnie naciśnij „ Resetowanie ' i wybierz ' Skasuj całą zawartość i ustawienia „.
  Wymaż iPhone'a
 3. Pozwól urządzeniu zrestartować się, a kiedy dojdziesz do „ Aplikacje i dane ' ekran, dotknij ' Przywróć z kopii zapasowej iCloud ' opcja.
 4. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto „iCloud”. Zrób to i wybierz ' Wybierz kopię zapasową „. W razie potrzeby potwierdź swój wybór. Wkrótce rozpocznie się proces odzyskiwania.
  przywracania kopii zapasowej

Jak przywrócić usunięte wiadomości w telegramie za pomocą kopii zapasowej iTunes

iTunes może również pomóc w przywracaniu usuniętych wiadomości. Możesz łatwo przeprowadzić proces odzyskiwania usuniętych wiadomości Telegram, wykonując podane kroki.

 1. Zacznij od podłączenia iPhone'a do komputera i otwarcia iTunes. Następnie kliknij ikonę telefonu w lewym górnym rogu.
  iTunes-kliknij-telefon-ikona
 2. Kliknij " Przywracania kopii zapasowej ”.
  kliknij przywróć kopię zapasową
 3. Wybierz kopię zapasową, z której chcesz przywrócić. Musisz pamiętać (lub obliczyć), która kopia zapasowa zawiera wiadomości, które chcesz przywrócić. W razie wątpliwości po prostu wybierz najnowszą.
  iTunes-wybierz-kopia zapasowa
 4. Trwa przywracanie. Poczekaj, aż się skończy.

Jak iKeyMonitor pomaga monitorować telegram?

iKeyMonitor to aplikacja monitorująca, której można używać na urządzeniach z Androidem i Apple. Zapewnia bezpłatny plan monitorowania, z którego możesz skorzystać przed zakupem. Posiada wiele funkcji monitorujących. Oprócz śledzenia wiadomości Telegram możesz także monitorować inne aplikacje społecznościowe, takie jak WhatsApp, Skype itp.

Szpieguj wiadomości na czacie, aby wiedzieć, co wydarzyło się na Telegramie

iKeyMonitor pozwala monitoruj wiadomości czatu wysyłane i odbierane w Telegramie . Historię czatu możesz przeglądać zdalnie za pośrednictwem poczty e-mail. Jeśli znajdziesz nieodpowiednie informacje w rozmowach swoich dzieci, możesz z nimi porozmawiać i podjąć środki zapobiegawcze.

wiadomości-telegramów

Przechwytuj zrzuty ekranu w Telegramie, aby wykrywać podejrzane zdjęcia

iKeyMonitor regularnie przechwytuje zrzuty ekranu działań Telegrama . Możesz więc nie tylko zobaczyć ich wiadomości na czacie Telegrama, ale także uzyskać numer konta Telegram i hasło monitorowanej osoby. Dzięki informacjom Telegram o swoich dzieciach lub pracownikach możesz chronić poufność swoich dzieci lub swojej firmy.
Przechwytywanie zrzutów ekranu

Otrzymuj powiadomienia o niebezpiecznych działaniach na Telegramie

Możesz ustaw słowa ostrzegawcze Telegram w iKeyMonitor . Na przykład słowa lub symbole, które uważasz za nieodpowiednie. iKeyMonitor wyśle wiadomość e-mail z przypomnieniem o wykryciu tych słów, abyś mógł podjąć odpowiednie środki.

otrzymywać powiadomienia


Wykonując poprawnie czynności opisane w powyższym przewodniku, możesz odzyskać usunięte wiadomości telegramu na iPhonie/Androidzie. Jeśli chcesz znaleźć najskuteczniejszą metodę, iKeyMonitor będzie najlepszym wyborem. Jest to najlepsza aplikacja do monitorowania tego, co robią Twoje dzieci lub pracownicy na swoich telefonach.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top