Jak czytać wiadomości tekstowe innej osoby bez telefonu 2024

Czy kiedykolwiek chciałeś czytać wiadomości tekstowe innej osoby na telefonach z systemem Android / iOS anonimowo? (Uwaga: ktoś inny odnosi się do twoich dzieci lub pracowników.) Cóż, nie jesteś sam. Chociaż technologia przedstawiła unikalną platformę, która ułatwia komunikację, z drugiej strony nie można podkreślić wyzwań. Dlatego wielu ludziom ulgą jest świadomość, że teraz mają taką możliwość czytać wiadomości tekstowe innej osoby bez telefonu .

Dlaczego musisz czytać wiadomości tekstowe innej osoby?

Chociaż można to uznać za naruszenie prywatności innych osób i do pewnego stopnia nie jest to zalecane, w niektórych przypadkach takie zachowanie jest rozsądne. Na przykład rodzice mogą chcieć śledzić swoje dzieci i upewnić się, że wchodzą w interakcje z właściwymi ludźmi. Pracodawcy mogą potrzebować wiedzieć, co pracownicy robią z telefonami komórkowymi firmy.

Kontrola rodzicielska

Tradycyjnie łatwiej jest po prostu poprosić dzieci, aby powiedziały Ci, jakie wiadomości tekstowe wysłały. Jednak większość dzieci uważa, że wydaje się, że próbujesz ograniczyć ich interakcje, więc rzadko się z tym zgadzają. Dlatego masz najmniejszy wybór. Musisz znaleźć sposób, aby sprawdzić działania online swoich dzieci. W tym przypadku aplikacje, które umożliwiają monitorować wiadomości tekstowe na czyimś telefonie staną się bardzo przydatne.

kontrola rodzicielska

Monitorowanie pracowników

Pracodawcy chcą również mieć pewność, że zasoby firmy są w pełni wykorzystane i nie występują żadne zewnętrzne, a nawet wewnętrzne zagrożenia bezpieczeństwa. Bez względu na przyczynę ważne jest, aby pracownicy nie ujawnili tajemnic firmy za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Dlatego konieczne jest użycie aplikacji szpiegującej tekst, aby otrzymywać wiadomości tekstowe z innego telefonu.

Monitoruj swoich pracowników

2 sposoby czytania wiadomości tekstowych innej osoby bez telefonu

Jakiś czas temu, uzyskiwanie dostępu do czyichś wiadomości tekstowych było trudnym zadaniem. Przed przeczytaniem cudzych tekstów może być konieczne uzyskanie ich telefonów i pozwolenia. Na szczęście ze względu na postęp technologiczny sytuacja jest zupełnie inna niż wcześniej. Teraz, korzystając z narzędzia do monitorowania, możesz łatwo uzyskać dostęp do czyichś wiadomości tekstowych i innych działań online.

Używanie iKeyMonitor do odczytywania czyichś wiadomości tekstowych za darmo

Aby bezpłatnie otrzymywać wiadomości z innego telefonu, musisz wykonać poniższe czynności, aby pobrać i zainstalować narzędzie do śledzenia SMS-ów iKeyMonitor.

 1. Pierwszy, zarejestrować bezpłatną wersję próbną i zainstaluj iKeyMonitor.
  Zapisz się
 2. Następnie zaloguj się do internetowego panelu chmury.
  Panel chmury iKeyMonitor
 3. Na koniec możesz iść do Dzienniki > Czaty > SMS czytać wiadomości tekstowe.
  czaty sms

Używanie iCloud do przeglądania wiadomości tekstowych innej osoby

Do szpiegować wiadomości tekstowe bez fizycznego dostępu , wykonaj następujące kroki:

 1. Iść do Ustawienia > iCloud na docelowym iPhonie i włącz Wiadomości opcja.
  Włącz opcję wiadomości
 2. Następnie zaloguj się do konta iCloud, używając Apple ID i hasła urządzenia docelowego na komputerze Mac.
 3. Następnie otwórz aplikację wiadomości na komputerze Mac i sprawdź plik Włącz opcję Wiadomości w iCloud na Ustawienia . Następnie możesz kliknąć Synchronizuj teraz jeśli chcesz od razu przeczytać wiadomości.

Szpieguj telefony swoich dzieci za pomocą aplikacji szpiegowskiej SMS iKeyMonitor

Chociaż istnieje kilka sposobów monitorowania czyichś wiadomości tekstowych, iKeyMonitor działa bez niczyjej wiedzy. Jest to doskonała aplikacja monitorująca, która zapewnia rodzicom i pracodawcom wiele funkcji szpiegowskich w celu rozwiązania ich problemów. Korzystając z aplikacji szpiegowskiej SMS iKeyMonitor, możesz czytać wiadomości tekstowe innej osoby wygodnie i bezpiecznie bez docelowego telefonu komórkowego. Ponadto działa zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i Apple. Oprócz monitorowania wiadomości tekstowych SMS monitoruje historię połączeń, wiadomości na czacie, zrzuty ekranu, naciśnięcia klawiszy itp. Możesz go również użyć do ograniczenia czasu spędzanego przez dzieci przed ekranem, konfigurowania stref geofence oraz blokowania niebezpiecznych gier i aplikacji na ich urządzeniach. Dzięki tej aplikacji do kontroli rodzicielskiej możesz zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo w Internecie. Pobierz iKeyMonitor, aby chronić swoje dzieci już teraz.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top