Aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida — najlepsza aplikacja do monitorowania dzieci 2024

Chcesz znaleźć najlepsze aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida ? Obecnie telefony z Androidem są używane przez ludzi na całym świecie. Zwłaszcza w przypadku dzieci większość z nich korzysta z telefonów z systemem Android zawsze i wszędzie. Jednak nieprawidłowe korzystanie z telefonów z systemem Android przyniesie wiele problemów. Teraz iKeyMonitor Aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida może pomóc Ci dowiedzieć się, co dzieje się na telefonach komórkowych Twoich dzieci.

Dlaczego potrzebujesz aplikacji do kontroli rodzicielskiej na Androida?

Teraz, gdy technologia jest zaawansowana, dzieci mogą robić wiele rzeczy z telefonami z Androidem, co również przyniosło im wiele negatywnych skutków. Na przykład wiele dzieci jest uzależnionych od oglądania filmów pornograficznych lub odwiedzania złych stron internetowych, zaprzyjaźniania się z nieznajomymi online i tak dalej. Jako najbardziej profesjonalny Oprogramowanie szpiegowskie na Androida , iKeyMonitor zapewnia potężne funkcje monitorowania i kontroli, dzięki którym możesz codziennie znać aktywność swoich dzieci w Internecie.

Niebezpieczeństwa w Internecie

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci bezpiecznie surfowały po Internecie, ważne jest, aby najpierw zrozumieć różne potencjalne zagrożenia online. Oto 3 najczęstsze zagrożenia online wobec dzieci: cyberprzemoc, drapieżcy seksualni i nieodpowiednie treści. Aby chronić swoje dzieci przed tymi zagrożeniami, możesz wypróbować iKeyMonitor bezpłatna aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida . Pozwala zdalnie monitorować aktywność dzieci w Internecie na urządzeniach z systemem Android.
Niebezpieczeństwa w Internecie

Uzależnienie od smartfona

Badanie wykazało, że dzieciom uzależnionym od smartfonów trudno jest spędzić dzień bez dotykania go i patrzenia na niego. Poza tym uzależnienie od Androida może powodować wiele innych poważnych problemów zdrowotnych. Niezależnie od tego, jak dzieci to postrzegają, ograniczenie czasu korzystania z Androida ma pozytywny wpływ na relacje między dziećmi a całą rodziną.
Uzależnienie od telefonu

Jak korzystać z aplikacji kontroli rodzicielskiej iKeyMonitor na Androida?

  1. Zarejestruj się w darmowym planie i zainstaluj iKeyMonitor.
    Zarejestruj się na Androidzie
  2. Zaloguj się do Panelu Chmury Online.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz iść do Dzienniki aby sprawdzić dzienniki szpiegowskie.
    Dzienniki szpiegowskie Androida

Kontroluj działania Androida swoich dzieci za pomocą iKeyMonitor

iKeyMonitor oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej na Androida może pomóc w śledzeniu dzienników połączeń, wiadomości tekstowych, historii online, wiadomości na czacie, aktywności w sieciach społecznościowych i nie tylko. Pozwala także ograniczyć czas spędzany przez dzieci na ekranie i blokować nieodpowiednie aplikacje.

Blokuj nieodpowiednie aplikacje, aby chronić swoje dzieci

iKeyMonitor pozwala blokować nieodpowiednie aplikacje i gry na telefonach z Androidem swoich dzieci . W dowolnym momencie możesz zalogować się do panelu w chmurze, aby zablokować dowolne aplikacje.
blokuj aplikacje i gry

Ogranicz czas przed ekranem na Androidzie, aby zapobiec uzależnieniu

iKeyMonitor umożliwia: ustaw harmonogramy, aby ograniczyć czas spędzany przez dzieci przed ekranem na telefonach z Androidem . Możesz elastycznie ustawić czas pracy domowej, czas snu, aby zapobiec uzależnieniu od smartfona.
Limit czasu ekranu

Otrzymuj powiadomienia o niebezpiecznych działaniach na Androidzie

iKeyMonitor pozwala ustaw słowa ostrzegawcze według kategorii na telefonach z Androidem swoich dzieci . Po uruchomieniu określonego słowa kluczowego otrzymasz natychmiastowe powiadomienie e-mail.
otrzymywać powiadomienia

Wniosek

Korzystanie z iKeyMonitor za darmo ma wiele zalet aplikacja do kontroli rodzicielskiej na Androida . Ta łatwa w użyciu aplikacja do monitorowania może pomóc zapewnić bezpieczeństwo dzieciom podczas wykonywania różnych czynności na ich telefonach z systemem Android. Zarejestruj się i zacznij chronić!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top