Najlepsza mobilna aplikacja szpiegowska na Androida i iPhone'a 2024

Jaka jest najlepsza mobilna aplikacja szpiegowska? Ponieważ dzieci spędzają więcej czasu w Internecie, zwiększa się również ryzyko, na jakie mogą być narażone. Większość rodziców jest tak zajęta pracą, że prawie nie zauważa, co ich dzieci zwykle robią w Internecie, z kim często się kontaktują itd. Aby chronić dzieci w Internecie, powstały narzędzia monitorujące. Teraz masz okazję obserwować swoje dzieci z daleka dzięki najlepszej aplikacji szpiegowskiej na Androida i iPhone'a.

Co to jest aplikacja szpiegowska iKeyMonitor Mobile?

Mobilny szpieg iKeyMonitor to bardzo prosty i wydajny program dostępny online. Ponieważ ten program działa dobrze, okazuje się pomocny w podsłuchiwaniu wszystkich telefonów docelowych. Musisz uważać na to, że aplikacja do monitorowania telefonu komórkowego jest kompatybilna z Twoim telefonem. iKeyMonitor rejestruje działania każdego, kto używa Twojego iPhone'a / smartfona z Androidem. Większość smartfonów nowej generacji jest kompatybilna. Zawsze lepiej jest najpierw sprawdzić zgodność, a następnie dokonać zakupu.

Dlaczego potrzebujesz aplikacji mobile spy Apk?

Są dwa główne powody. Jednym z nich jest ochrona dziecka przed zagrożeniami online, a drugim monitorowanie działań pracowników na telefonach komórkowych w celu poprawy wydajności pracy.

3 typowe zagrożenia online dla dzieci

Dzieci są dziś uzależnione od smartfonów, aby chronić ich bezpieczeństwo, trzeba korzystać z narzędzi monitorujących. Świat online jest pełen niebezpieczeństw. Oto kilka typowych zagrożeń online i jak iKeyMonitor może Ci pomóc. 1. Cyberprzemoc Wraz z popularnością smartfonów rośnie cyberprzemoc. Media społecznościowe i serwisy randkowe stały się niebezpieczne dla dzieci i nastolatków. Ochrona dzieci przed cyberprzemocą jest obowiązkiem wszystkich rodziców. Dzięki narzędziu do monitorowania iKeyMonitor możesz sprawdzić wszystkie działania online swoich dzieci. 2. Oszustwa internetowe Surfowanie po Internecie oznacza, że Twoje dzieci mogą być narażone na oszustwa internetowe i mogą nie mieć o tym pojęcia. Jeśli pozwolisz im przejść do trybu online, musisz omówić oszustwa internetowe. Istnieje wiele form oszustw internetowych, w tym formularz skierowany specjalnie do dzieci. Zobaczmy, jak używać iKeyMonitor, aby chronić swoje dzieci przed tymi możliwymi oszustwami. 3. Online Predators Internetowi drapieżcy to dorośli użytkownicy internetu, którzy atakują młodsze lub nieletnie dzieci w celu wykorzystywania seksualnego lub w innych celach. Korzystają z Internetu i mediów społecznościowych, aby zlokalizować młodych ludzi i wyrządzić im krzywdę.

W jaki sposób iKeyMonitor pomaga rodzicom?

1. Monitoruj aplikacje do czatu

Wiele dzieci używa smartfonów do znęcania się nad innymi w aplikacjach społecznościowych. Musisz więc zwracać uwagę na aplikacje do czatu używane przez Twoje dzieci. iKeyMonitor monitoruje wiadomości czatu wysyłane i odbierane na urządzeniu docelowym. Dzięki tej funkcji możesz dowiedzieć się, czy Twoje dzieci są prześladowane, i podjąć działania, aby je chronić.

2. Śledź wiadomości tekstowe SMS

SMS-y to także sposób na dokuczanie innym w internecie. iKeyMonitor monitoruje obustronne wiadomości tekstowe na dziecięcych telefonach z Androidem i urządzeniach iOS. Dzięki temu możesz wiedzieć, kto wysłał SMS-a do twoich dzieci, znaleźć prześladowców i pomóc swoim dzieciom pozbyć się koszmaru.

3. Szpieguj wiadomości e-mail

W większości przypadków oszustwa odbywają się za pośrednictwem wiadomości e-mail służących do wyłudzania informacji. iKeyMonitor monitoruje wiadomości e-mail wysyłane i odbierane na telefonach komórkowych Twoich dzieci. Możesz zdalnie przeglądać te e-maile, aby dowiedzieć się, czy Twoje dzieci nie zostały oszukane.

4. Monitoruj zdjęcia i filmy

iKeyMonitor umożliwia przeglądanie zdjęć wysłanych, odebranych i zapisanych na urządzeniach dzieci. Możesz zdalnie sprawdzić telefon swojego dziecka pod kątem zdjęć i filmów pornograficznych. Następnie możesz podjąć kroki, aby zapobiec pogorszeniu się sytuacji.

5. Zrzut ekranu

Dzięki tej funkcji możesz robić zrzuty ekranu aktywności online na telefonach swoich dzieci. Po wykryciu niebezpiecznego słowa iKeyMonitor przechwytuje zrzuty ekranu. Dzięki temu możesz zobaczyć, co robią Twoje dzieci na urządzeniach i czy potrzebują Twojej pomocy.

Popraw wydajność pracowników

Innym powodem, dla którego warto zainstalować najlepszą mobilną aplikację szpiegowską, jest miejsce pracy. Nie wszyscy pracownicy mają takie samo podejście do pracy, a wielu pracowników nadal spędza czas na rozmowach prywatnych przy użyciu urządzeń firmowych. Aby sprawdzić wydajność pracowników, pracodawcy muszą używać oprogramowania szpiegującego telefon komórkowy.

1. Łapie leniwych pracowników

Prawie każda firma ma pracowników, którzy udają ciężko pracujących. kiedy szef jest w pobliżu, ale pracodawca na zewnątrz, będzie wykonywał wiele niezwiązanych ze sobą prac. Osoby te mogą grać w gry mobilne, wysyłać SMS-y, dzwonić itp. Jak złapać leniwych pracowników? Pracodawcy mogą zainstalować aplikację mobilną do śledzenia telefonów komórkowych pracowników.

2. Pomaga uniknąć marnotrawstwa zasobów

Wielu pracowników ma tendencję do używania telefonów biurowych do czatowania z przyjaciółmi i rodziną w godzinach pracy zamiast promowania swojej firmy lub wykonywania rozmów biznesowych. To niewłaściwe postępowanie marnuje zasoby firmy i czas pracy. Aby rozwiązać ten problem, szef może skorzystać z mobilnej aplikacji szpiegowskiej.

3. Zapobiega ujawnieniu tajemnicy handlowej

Ta bezpłatna mobilna aplikacja szpiegowska służy do monitorowania pracowników. Jest to najskuteczniejsze rozwiązanie dla pracodawców, aby złapać leniwych pracowników, zapobiec marnowaniu zasobów i zapobiec wyciekowi informacji. Dzięki temu oprogramowaniu śledzącemu możesz nie tylko zwiększyć produktywność, ale także obniżyć rachunki za telefon firmowy.

W jaki sposób iKeyMonitor pomaga pracodawcom?

1. Śledź historię przeglądania sieci

iKeyMonitor śledzi historię przeglądania sieci na urządzeniu docelowym, w tym tytuł, adres URL, datę i sygnaturę czasową, gdy pracownicy uzyskują dostęp do witryny. iKeyMonitor Tracker pomoże Ci monitorować działania internetowe Twoich pracowników, śledząc historię przeglądania sieci.

2. Sprawdź zainstalowane aplikacje

Korzystając z funkcji monitorowania zainstalowanej aplikacji, możesz w łatwy sposób przeglądać szczegółowe raporty aplikacyjne pracowników. Poznasz nazwę i datę zainstalowanej aplikacji oraz częstotliwość korzystania z aplikacji. W ten sposób możesz dostosować zasady i przepisy firmy, aby zwiększyć produktywność.

3. Szpieguj historię połączeń

Przeglądanie informacji kontaktowych, daty i godziny w telefonie może pomóc określić, ile czasu i wysiłku włożyli Twoi pracownicy w pracę. Być może Twoi pracownicy dzwonili do rodziny i przyjaciół, zamiast skupiać się na swojej pracy. Monitorując zapisy rozmów pracowników na sprzęcie dostarczonym przez firmę, iKeyMonitor skutecznie zwiększa możliwości monitorowania pracowników i ujawnia ukryte sekrety w rozmowach pracowników.

4. Blokuj aplikacje i gry

Korzystając z aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor, niektóre aplikacje społecznościowe, aplikacje zakupowe, aplikacje wideo i gry mogą być blokowane w godzinach pracy i podczas przerw. W ten sposób pracownicy będą wiedzieli, jakie czynności są niedozwolone w ich pracy. Oczywiście zainwestują więcej czasu i energii w swoją pracę, zamiast tracić czas na czynności niezwiązane z pracą.

5. Śledź naciśnięcia klawiszy

Keylogger iKeyMonitor umożliwia sprawdzenie wszystkiego, co pracownicy robią na swoich urządzeniach. Wysyła powiadomienia e-mail natychmiast po uruchomieniu słów kluczowych, które pozwalają złapać leniwych lub nieetycznych pracowników. Poza tym po zapoznaniu się z tym, co pracownicy wpisują w aplikacjach społecznościowych, możesz dowiedzieć się, którzy pracownicy oszukują, kłamią, a nawet kradną aktywa firmy.

6. Słuchaj otoczenia telefonu

Użyj iKeyMonitor, aby nagrać dźwięk wokół telefonu Android / iOS dostarczonego przez firmę, z której korzystają pracownicy. Może okaże się, że niektórzy pracownicy naruszyli regulamin firmy, a nawet dopuścili się działań szkodliwych dla firmy. Otoczenie telefonu jest przydatnym dowodem, który można wykorzystać, aby udowodnić, że Twoi pracownicy zrobili coś szkodliwego dla firmy. W razie potrzeby możesz go użyć do obrony swoich praw.

Zaawansowane funkcje aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor Mobile

Bezpłatna mobilna aplikacja szpiegowska iKeyMonitor nie jest widoczna na urządzeniu docelowym i gromadzi wszystkie działania dziecka, nie będąc przez nie znanym. Może pomóc zlokalizować lokalizację GPS dziecka lub pracownika w czasie rzeczywistym, podczas gdy aplikacja jest nadal niewykrywalna na urządzeniu docelowym.

1. Zdalne śledzenie

iKeyMontior umożliwia monitorowanie i zdalne sterowanie za pośrednictwem panelu sterowania. Możesz nie tylko zdalnie włączać i wyłączać iKeyMonitor, ale także przeglądać dzienniki monitorowania online. Możesz sterować keyloggerem i przeprowadzać zdalny monitoring bez fizycznego dostępu do urządzeń iOS / Android.

2. Limit czasu ekranu

iKeyMonitor umożliwia ograniczenie czasu spędzanego przed ekranem przez dzieci / pracowników na urządzeniach z systemem iOS / Android, aby powstrzymać dzieci od uzależnienia od smartfonów i skupić pracowników na pracy.

3. Ustaw harmonogramy

Funkcja harmonogramu iKeyMonitor pozwala ustawić harmonogramy na urządzeniu docelowym, aby ograniczyć czas ekranu i nagrywać otoczenie telefonu. Możesz zdalnie przeglądać szczegółowe informacje w Cloud Panel.

4. Alerty i powiadomienia

Ta funkcja umożliwia ustawienie alertów słów kluczowych na telefonie komórkowym dziecka lub pracownika. W ten sposób możesz otrzymywać natychmiastowe alerty pocztą e-mail, o ile zostanie uruchomione słowo kluczowe alert lub określona aplikacja jest używana na urządzeniu docelowym.

5. Śledź lokalizacje GPS

iKeyMonitor obsługuje śledzenie lokalizacji GPS w ustalonych odstępach czasu w telefonie komórkowym. Dzięki zapisom możesz uzyskać wiele przydatnych informacji do zlokalizowania telefonu: adresy i współrzędne zostaną pokazane na mapie Google.

6. Geo-ogrodzenie

Geo-ogrodzenie jest barierą, aby dowiedzieć się, czy dziecko lub pracownik opuści określony obszar. Możesz użyć iKeyMonitor do śledzenia ich lokalizacji GPS i skonfigurowania geo-ogrodzenia. Gdy opuszczą strefę geofence, otrzymasz powiadomienie e-mailem.

Streszczenie:

Aplikacja szpiegowska iKeyMonitor Mobile to potężny program szpiegowski, który może spełnić Twoje potrzeby w zakresie monitorowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy o osobiste, to bezpłatne narzędzie szpiegowskie ma na celu rozwiązanie wszystkich problemów przy minimalnych kosztach i czasie. Aplikacja jest również wyposażona w keylogger, który może śledzić połączenia, wiadomości tekstowe, lokalizacje GPS i inne działania. Jednak w przeciwieństwie do innych programów szpiegowskich, mobilny tracker doskonale rejestruje urządzenie docelowe i zapewnia 100% niewidzialność. Jeśli planujesz zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo w Internecie lub monitorować wydajność swoich pracowników, potrzebujesz tej aplikacji monitorującej na telefony komórkowe.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

How iPhone Spy Works

About the Author: iKeyMonitor Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top