Jak zapewnić bezpieczeństwo dzieciom na iPadzie 2024

Jak zapewnić dzieciom bezpieczeństwo na iPadzie? Jaka jest najlepsza aplikacja szpiegowska na iPada? Dzieci mogą przeżyć dużo zabawy online, ale zabawie zawsze towarzyszą pewne niebezpieczeństwa, zwłaszcza dla młodszego pokolenia. Musisz upewnić się, że wszystko, co robią na iPadzie, jest bezpieczne i akceptowalne. Jest jeden sposób na ułatwienie kontroli rodzicielskiej. Możesz użyć aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor na iPada, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w Internecie.

Jak szpiegować iPada dzieci za pomocą iKeyMonitor?

  1. Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i zainstaluj aplikację szpiegowską iKeyMonitor na iPada.
    Zapisz się
  2. Zaloguj się do internetowego panelu chmury.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz przejść do Logów, aby sprawdzić dzienniki szpiegów.
    Dzienniki szpiegowskie iPhone'a

Chroń swoje dzieci na iPadzie dzięki iKeyMonitor

iKeyMonitor to aplikacja monitorująca zaprojektowana dla urządzeń iPad / iPhone i Android. Zapewnia wiele różnych funkcji monitorowania, aby chronić dzieci na iPadzie. Dzięki iKeyMonitor możesz umieścić kontrolę rodzicielską na iPadzie swoich dzieci zgodnie z własnymi potrzebami. Oto kilka zalet iKeyMonitor:

Przechwytuj zrzuty ekranu na iPadzie, aby wykrywać podejrzane zdjęcia

iKeyMonitor automatycznie przechwytuje zrzuty ekranu na iPadzie Twoich dzieci. Możesz przeglądać nagrane zrzuty ekranu w panelu chmury. Jeśli znajdziesz podejrzane zrzuty ekranu, możesz porozmawiać ze swoimi dziećmi.

Zrzuty ekranu

Blokuj aplikacje / gry na iPadzie swoich dzieci

iKeyMonitor umożliwia ustawienie reguł limitu czasu, aby zablokować określone aplikacje i gry na iPadzie dzieci. Dzięki iKeyMonitor możesz ograniczać i blokować korzystanie z iPada za pomocą elastycznych reguł.

blokować aplikacje i gry

Ustaw limit czasu przed ekranem na iPadzie swoich dzieci

iKeyMonitor obsługuje ograniczanie czasu ekranu iPada dzieci. Pozwala ograniczyć czas spędzany przez dzieci na iPadzie, aby nie dopuścić do uzależnienia od iPada.

Limit czasu przed ekranem

Śledź naciśnięcia klawiszy, aby wiedzieć, co jest wpisywane na iPadzie

iKeyMonitor rejestruje naciśnięcia klawiszy na iPadzie monitorowanego dziecka, w tym wklejony tekst. Możesz przeglądać historię naciśnięć klawiszy swoich dzieci, aby dowiedzieć się o ich działaniach online.

naciśnięcia klawiszy na iPhonie

Otrzymuj alerty o niebezpiecznych działaniach na iPadzie

iKeyMonitor umożliwia ustawienie alertów słów kluczowych na iPadzie dzieci. W ten sposób otrzymasz powiadomienie tak szybko, jak to możliwe, za każdym razem, gdy Twoje dziecko zrobi coś niewłaściwego na swoim iPadzie.

otrzymuj alerty

Wniosek

Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo na iPadzie, możesz użyć aplikacji do kontroli rodzicielskiej iKeyMonitor na iPada. Umożliwia monitorowanie iPada dzieci i sterowanie nim. Monitoruje historię połączeń, wiadomości tekstowe SMS, aplikacje do czatu, zrzuty ekranu, naciśnięcia klawiszy, lokalizacje GPS, Geo-ogrodzenia i nie tylko. Zarejestruj się i zacznij chronić już teraz!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top