iPhone Spy Tracker – Jak śledzić iPhone'a za darmo 2024

Chcesz znaleźć najlepszy program do śledzenia szpiegów na iPhone'a? Jeśli martwisz się o swoje nastolatki i nie chcesz być jednym z niespokojnych nieszczęsnych rodziców, to iKeyMonitor śledzenie szpiegów iPhone'a będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki aplikacji do śledzenia iPhone'a iKeyMonitor możesz wiedzieć, gdzie są Twoje dzieci, z kim się kontaktują i jakie czynności wykonują.

Dlaczego potrzebujesz iPhone'a Spy Tracker?

Dla rodziców aplikacja do śledzenia iPhone'a iKeyMonitor zapewnia sposób, aby Twoje dzieci nie szukały nieodpowiednich treści online, nie rozmawiały z nieznajomymi ani nie angażowały się w żadne inne ryzykowne zachowania. Dla pracodawców iKeyMonitor wykrywa leniwych pracowników lub unika ujawniania tajemnic firmowych.

Kontrola rodzicielska

W miarę dorastania młodych ludzi należy zwracać na nich większą uwagę. Czasami potrzebujesz narzędzia do śledzenia szpiegów dla iPhone'a, takiego jak iKeyMonitor, aby wyeliminować zmartwienia. Ponieważ Twoje dzieci chcą stać się bardziej niezależne wraz z wiekiem, mogą łatwo kłamać, gdy znudzi im się Twoja uwaga. Możesz zastosować aplikację do śledzenia iPhone'a, która umożliwia śledzenie ich urządzeń iPhone.

kontrola rodzicielska

Monitorowanie pracowników

Jeśli jesteś pracodawcą, monitorowanie działań pracowników w Internecie może być sposobem na zapewnienie produktywności i zminimalizowanie ryzyka biznesowego. Korzystając z iKeyMonitor, możesz podjąć kroki w celu poprawy wydajności pracy, regularnie sprawdzając aktywność online pracowników.

Monitoruj swoich pracowników

Jak korzystać z iKeyMonitor iPhone Spy Tracker?

  1. Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i zainstaluj iKeyMonitor.
    Zapisz się
    Panel chmury iKeyMonitor
  2. Zaloguj się do internetowego panelu chmury.
  3. Możesz przejść do Logs, aby sprawdzić dzienniki monitorowania docelowego iPhone'a.
    Dzienniki szpiegowskie iPhone'a

Śledź działania iPhone'a za pomocą aplikacji iKeyMonitor iPhone Tracker

Oprogramowanie szpiegowskie iKeyMonitor na iPhone'a pomaga chronić dzieci przed potencjalnymi zagrożeniami online. Oto kilka zalet korzystania z iKeyMonitor:

Przechwytuj zrzuty ekranu na iPhonie, aby wykrywać podejrzane zdjęcia

iKeyMonitor umożliwia robienie zrzutów ekranu działań iPhone'a na docelowym iPhonie, w tym zdjęć, filmów, aplikacji do czatu i odwiedzanych stron internetowych. Jeśli wykryjesz podejrzane zdjęcia, możesz podjąć działania w odpowiednim czasie.

Zrzuty ekranu

Śledź naciśnięcia klawiszy, aby wiedzieć, co jest wpisywane na iPhonie

iKeyMonitor śledzi każde naciśnięcie klawisza wpisane na docelowym urządzeniu iPhone, w tym wklejony tekst we wszystkich aplikacjach. Możesz zalogować się do Panelu w chmurze, aby sprawdzić dzienniki naciśnięć klawiszy iPhone'a.

naciśnięcia klawiszy na iPhonie

Otrzymuj alerty o niebezpiecznych działaniach na iPhonie

iKeyMonitor umożliwia ustawienie słów ostrzegawczych na docelowym telefonie iPhone. Po uruchomieniu słowa ostrzegawczego otrzymasz wiadomość e-mail. Dzięki temu możesz na czas chronić swoje dzieci lub firmę.

otrzymuj alerty

Wniosek

Możesz użyć iKeyMonitor narzędzia do śledzenia iPhone'a, aby śledzić działania iPhone'a swoich dzieci i zapewnić ich bezpieczeństwo w Internecie. Pozwala monitorować połączenia, SMS-y, lokalizacje GPS, Geo-ogrodzenia, otoczenie telefonu i wiele więcej. Zarejestruj się i zacznij śledzić już teraz!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top