Najlepsza aplikacja szpiegowska na iPada – Niewykrywalna aplikacja szpiegowska na iPada 2024

Chcesz znaleźć najlepszą niewykrywalną aplikację szpiegowską na iPada? Bez względu na to, kogo chcesz monitorować, aplikacja szpiegowska na iPada może to umożliwić. Rodzice mogą z łatwością i skutecznie sprawdzić, co ich dzieci robią na iPadzie; pracodawcy mogą go używać do monitorowania sposobu, w jaki pracownicy używają iPada. Możesz użyć oprogramowania szpiegowskiego na iPada, takiego jak iKeyMonitor, aby śledzić wszystkie działania, które mają miejsce na iPadach Twoich dzieci lub pracowników.

Dlaczego potrzebujesz aplikacji szpiegowskiej na iPada?

Teraz iPad stał się bardzo popularnym narzędziem do surfowania po Internecie, oglądania filmów, grania w gry i tak dalej. A co, jeśli Twoje dzieci używają iPada do kontaktowania się z nieznajomymi? Co się stanie, jeśli Twoi pracownicy ujawnią firmowe tajemnice konkurencji na iPadzie? Dobrym i łatwym sposobem jest zainstalowanie programu do monitorowania iPada iKeyMonitor w celu monitorowania iPada.

Szpieguj iPada swoich dzieci

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swoich dzieci, aplikacja do monitorowania iPada może być bardzo potężnym narzędziem. iKeyMonitor może mierzyć każde naciśnięcie klawisza na iPadzie, dzięki czemu możesz dokładnie zobaczyć, co robią Twoje dzieci. Będziesz mógł chronić swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami z Internetu, takimi jak treści związane z przemocą, pornografią, zastraszaniem itp.

kontrola rodzicielska

Monitoruj iPada swoich pracowników

Jeśli jesteś pracodawcą, potrzebujesz sposobu na monitorowanie iPadów pracowników, aby zapewnić produktywność i zminimalizować ryzyko biznesowe. Czy możesz być pewien, że Twoi pracownicy nie ujawnili cennych informacji konkurencji? Dzięki iKeyMonitor będziesz mieć pewność.

Monitoruj swoich pracowników

Odzyskaj zgubionego iPada

Oprogramowanie do śledzenia iPada iKeyMonitor może nie tylko wiedzieć, gdzie znajdują się osoby, na których Ci zależy, ale także zapewniać dodatkową pomoc. Jeśli Twój iPad zostanie skradziony lub zgubiony po zainstalowaniu iKeyMonitor, nasza funkcja śledzenia GPS będzie skutecznym sposobem na ponowne znalezienie Twojego urządzenia.

Odzyskaj zgubionego iPada

Jak korzystać z aplikacji szpiegowskiej na iPada iKeyMonitor?

  1. Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i zainstaluj iKeyMonitor.
    Zapisz się
  2. Zaloguj się do internetowego panelu chmury.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz przejść do Logów, aby sprawdzić dzienniki szpiegów.
    Dzienniki szpiegowskie iPhone'a

Szpieguj działania na iPadzie za pomocą aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor na iPada

Aplikacja do śledzenia iPada iKeyMonitor zawiera szereg zaawansowanych funkcji, które można potajemnie uruchamiać, aby monitorować działania iPada, takie jak naciśnięcia klawiszy, strony internetowe, zainstalowane aplikacje i gry itp. Wszystkie zarejestrowane dzienniki mogą być również automatycznie wysyłane na Twój adres e-mail. Teraz zacznijmy przyglądać się jego głównym funkcjom!

Przechwytuj zrzuty ekranu na iPadzie, aby wykrywać podejrzane zdjęcia

iKeyMonitor przechwytuje migawki ekranu iPada w dowolnych odstępach czasu, a wszystkie migawki ekranu będą automatycznie wysyłane na Twój adres e-mail. Po zalogowaniu się do Panelu Cloud możesz szybko nauczyć się rzeczywistej obsługi swoich dzieci na iPadzie.

Zrzuty ekranu

Śledź naciśnięcia klawiszy, aby wiedzieć, co jest wpisywane na iPadzie

iKeyMonitor rejestruje naciśnięcia klawiszy wprowadzone na docelowym iPadzie. Jeśli zauważysz podejrzane naciśnięcia klawiszy, możesz porozmawiać z dziećmi.

naciśnięcia klawiszy na iPhonie

Otrzymuj alerty o niebezpiecznych działaniach na iPadzie

iKeyMonitor umożliwia skonfigurowanie alertów słów kluczowych na docelowym iPadzie. Jeśli słowo kluczowe zostanie uruchomione, natychmiast otrzymasz powiadomienie e-mail.

otrzymuj alerty

Wniosek

Najlepsza aplikacja szpiegowska na iPada iKeyMonitor działa niewidocznie i pomaga śledzić prawie wszystko, co dzieje się na urządzeniach docelowych. Pozwala szpiegować wpisywane naciśnięcia klawiszy, wiadomości tekstowe, odwiedzane strony internetowe, dzienniki czatów, wiadomości WhatsApp i nie tylko. Dlatego możesz chronić swoje dzieci przed potencjalnymi zagrożeniami online. Zarejestruj się i zacznij szpiegować już teraz!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top