Keylogger z iOS 2024

Znany haker iPhone'a Chpwn potwierdził na swoim Twitterze i blogu, że iOS nie jest już czystym lądem, ponieważ kontrowersyjna aplikacja Carrier IQ, uważana za keylogger z iOS, została znaleziona w tym najpopularniejszym systemie operacyjnym, co oznacza, że każdy użytkownik iPhone lub iPad może ucierpieć z powodu wycieku prywatności. Carrier IQ zbiera informacje o użytkownikach i odsyła je do operatorów sieci komórkowych, jednak to wszystko jest nieznane użytkownikom. Mimo że operatorzy komórkowi twierdzą, że informacje te mają na celu poprawę ich sieci, nie powinni tego robić bez zgody użytkowników.

W rzeczywistości aplikacje takie jak iOS Keylogger są coraz bardziej potrzebne współczesnym ludziom. Na rynku jest wiele aplikacji związanych z prywatnością, co jest najlepszym dowodem. Jednak to, czego naprawdę chcą klienci, to nie Carrier IQ, ale taki, którego instalacja zależy od samych klientów. Poza tym niezawodny iOS Keylogger musi być nie tylko bezpieczny i czysty, ale również legalnie wykorzystywany.

Weź na przykład iOS, jako rozszerzenie iPhone'a i iPada, coraz więcej dzieci oddaje się wirtualnemu światu. Rodzice zdali sobie sprawę z tego, jak ważne jest monitorowanie aktywności ich dzieci w Internecie. To popyt ze strony rodziców promuje rynek iOS Keylogger. Być może wiele osób wciąż myśli, że iOS Keylogger jest tylko rodzajem złośliwego oprogramowania. Ale, jak powiadają dawniej, nie ma absolutów na świecie, ludzie powinni próbować komentować jedną rzecz pod różnymi kątami widzenia. Jeśli system iOS Keylogger jest instalowany przez rodziców i pomaga im dowiedzieć się więcej o działaniach online swoich dzieci, będzie to użyteczne narzędzie, które zapobiegnie dzieciom z erotycznych stron internetowych i innym złym wpływom w Internecie.

Ponadto, wraz z rozwojem produktów terminali internetowych, w tym oczywiście iPada i iPhone'a, jest znacznie bardziej spiner dla ludzi, aby chronić swoją prywatność. Na przykład, jeśli Twój iPad i iPhone są często pożyczane przez znajomych lub raz używane przez nieznajomych, iOS Keylogger będzie bardziej istotny. Ludzie mają prawo wiedzieć wszystko o swoich rzeczach, szczególnie o produktach z terminali internetowych, ponieważ tego rodzaju rzeczy zawierają wiele informacji o użytkownikach, takich jak adresy e-mail, numery telefonów i zdjęcia itp. Mimo że pożyczają je swoim najlepszym przyjaciołom, ludzie wciąż muszą sprawdzić, czy ich prywatne pliki na iPadzie lub iPhonie zostały zaatakowane, tak, że muszą korzystać z podobnych aplikacji iOS Keylogger.

Podsumowując, niektóre bełkotliwe myśli na temat Keylogera iOS powinny zostać zignorowane, ludzie muszą zdać sobie sprawę z korzyści, jakie przynoszą tego typu aplikacje. Podobnie jak w powyższych dwóch sytuacjach, jeśli użyjesz go w rozsądny i legalny sposób, iOS Keylogger będzie doskonałym pomocnikiem.

Opis: Bezpieczny i czysty Keylogger iOS, który rejestruje naciśnięcia klawiszy, strony internetowe i robi zrzuty ekranu, jest przydatny, gdy użytkownicy iOS potrzebują iPhona Keyloggera lub iPhone'a Keyloggera.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top