Jak zhakować konta i wiadomości na Facebooku na iPhonie, iPadzie i urządzeniach z Androidem? 2024

Hakowanie kont i wiadomości na Facebooku na iPhonie, iPadzie i urządzeniach z Androidem może pomóc Ci lepiej poznać swoje dzieci lub pracowników. Jako rodzic musisz zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo na Facebooku i innych portalach społecznościowych, gdy nie ma Cię w domu. Jako pracodawca chcesz mieć pewność, że Twoi pracownicy nie tracą czasu pracy na odwiedzanie Facebooka lub angażowanie się w inne czynności niezwiązane z pracą. iKeyMonitor to najlepsze narzędzie do włamać się do czyichś wiadomości na Facebooku , pomagając wzmocnić kontrolę rodzicielską i monitorowanie pracowników.

Dlaczego musisz hakować konta i wiadomości na Facebooku?

Jeśli chcesz wiedzieć, o czym mówią Twoje dzieci na Facebooku lub jesteś pracodawcą, który chce wiedzieć, czy Twoi pracownicy postępują właściwie, potrzebujesz aplikacji, która potrafi włamać się do kont na Facebooku . W ten sposób możesz kontrolować wszystko.

Chroń swoje dzieci

Chcesz wiedzieć, co robią Twoje dzieci na Facebooku? Martwisz się, że Twoje dzieci napotkają drapieżniki w Internecie? Po zhakowaniu kont swoich dzieci na Facebooku możesz wyraźnie zobaczyć wiadomości, które Twoje dzieci wysyłają i odbierają na Facebooku. Dzięki temu możesz monitorować działania swoich dzieci na Facebooku i chronić je przed zagrożeniami internetowymi.

chronić dzieci

Monitoruj swoich pracowników

W celu ułatwienia pracy wiele firm udostępnia swoim pracownikom urządzenia mobilne. Jednak niektórzy pracownicy używają sprzętu firmy do czatowania ze znajomymi lub rodziną na Facebooku. Aby zapewnić wydajność pracy, możesz zhakować konta i wiadomości swoich pracowników na Facebooku. Możesz zdalnie sprawdzić, czy Twoi pracownicy są leniwi w godzinach pracy lub robią rzeczy, które nie sprzyjają rozwojowi Twojej firmy.

Monitoruj swoich pracowników

Odzyskaj swoje konta i wiadomości na Facebooku

Czy nie możesz odzyskać swojego konta na Facebooku i wiadomości z powodu zgubienia telefonu? Czy przypadkowo usunąłeś swoje wiadomości z Facebooka? Korzystając z narzędzia hakerskiego, możesz łatwo odzyskać informacje z Facebooka. Korzystając z aplikacji szpiegowskiej Facebook iKeyMonitor, możesz łatwo tworzyć kopie zapasowe wiadomości z Facebooka na swoim urządzeniu.

odzyskać usunięte wiadomości z Facebooka

Dwa sposoby na włamanie się do czyichś kont i wiadomości na Facebooku

To jest ta część, na którą najbardziej nie możesz się doczekać. Oto dwa sposoby, aby skutecznie hakować wiadomości na Facebooku . Możesz wybrać metodę, która Ci odpowiada.

Użyj iKeyMonitor, aby zhakować konta i wiadomości na Facebooku

Możesz użyć aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor do zdalnego śledzenia kont i wiadomości na Facebooku. Sprawdź poniższe kroki:

  1. Pierwszy, Zapisz się na bezpłatną wersję próbną i zainstaluj iKeyMonitor Aplikacja szpiegowska Facebook Messenger .
  2. Następnie zaloguj się do internetowego panelu Cloud.
  3. Następnie możesz przejść do Dzienniki> Czaty> Facebook do szpiegować czat na Facebooku za darmo .

Zapisz się

Panel chmury iKeyMonitor

Czaty na Facebooku

Użyj metody „Zapomniałem hasła”, aby włamać się do czyjegoś Facebooka

  1. Uzyskaj dostęp do Facebooka, a następnie wybierz opcję „ Zapomniałeś hasła " opcja.
  2. Wprowadź adres e-mail celu, numer telefonu, imię i nazwisko lub nazwę użytkownika Facebooka.
  3. Na następnej stronie musisz zdecydować, czy chcesz zresetować hasło za pomocą metody połączenia telefonicznego, metody wiadomości tekstowej czy metody e-mail.
  4. Po uzyskaniu kodu odzyskiwania z dowolnej wybranej metody możesz wprowadzić go na następnej stronie.
  5. Teraz możesz wprowadzić nowe hasło.
  6. W następnej opcji będziesz mieć możliwość wylogowania się ze wszystkich innych urządzeń. Jeśli chcesz natychmiast zablokować osobę docelową, wyloguj się.
  7. Teraz możesz włamać się do czyjegoś Facebooka bez wiedzy.

Wniosek

Powyższe rozwiązania włamać się do kont i wiadomości na Facebooku z pewnością może rozwiązać Twój problem. Ogólnie rzecz biorąc, użycie iKeyMonitor do zhakowania czyjegoś Facebooka jest najlepszą opcją, ponieważ oferuje również potężne funkcje kontroli rodzicielskiej. iKeyMontor to aplikacja hakerska służąca do monitorowania czyjegoś urządzenia mobilnego. Dzięki tej aplikacji szpiegowskiej będziesz mógł zhakować Facebook Messenger, aby przeglądać czyjeś czaty, obrazy, filmy, GIF-y itp. Oprócz monitorowania Facebooka może być również używany do śledzenia innych działań online i platform mediów społecznościowych, takich jak Instagram i Snapchat. Pobierz teraz i rozpocznij monitorowanie!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top