Najlepszy darmowy automatyczny rejestrator połączeń dla Androida – iKeyMonitor 2024

Jaka jest najlepsza aplikacja do nagrywania rozmów? Jak automatycznie nagrywać rozmowę telefoniczną? Rejestrator rozmów iKeyMonitor pomaga automatycznie nagrywać rozmowy, jest to najlepszy rejestrator rozmów. Niewidocznie rejestruje przychodzące i wychodzące rozmowy telefoniczne na urządzeniach z Androidem. Darmowy rejestrator rozmów iKeyMonitor pozwala na pełną kontrolę nad połączeniami wykonywanymi na urządzeniach Twoich dzieci lub pracowników.

Dlaczego potrzebujesz ukrytego rejestratora połączeń?

Jako odpowiedzialny rodzic musisz monitorować rozmowy swoich dzieci, aby dowiedzieć się, czy prawidłowo używają telefonu. Jako pracodawca musisz zadbać o to, aby Twoja firma funkcjonowała poprawnie bez wewnętrznych zagrożeń. Dlatego możesz rozważyć zainstalowanie rejestratora rozmów dla Androida, aby wykrywać nagrywanie rozmów twoich dzieci lub pracowników.

Kontrola rodzicielska

Po wyposażeniu dzieci w smartfony mogą być łatwo narażone na ataki drapieżników internetowych, którzy czekają, aby je wykorzystać. W dzisiejszych czasach najlepszym sposobem jest zainstalowanie oprogramowania do nagrywania rozmów na telefonach komórkowych dzieci. Dzięki iKeyMonitor możesz potajemnie i zdalnie nagrywać rozmowy telefoniczne na telefonach z Androidem swoich dzieci. Gdy znajdziesz podejrzaną rozmowę, możesz w porę podjąć kroki, aby chronić swoje dzieci.

chronić dzieci

Monitorowanie pracowników

Aby zwiększyć wydajność i rentowność swoich pracowników, udostępniasz im telefony z systemem Android. Jednak niektórzy nieuczciwi pracownicy mogą używać urządzeń dostarczonych przez firmę, aby kontaktować się z konkurentami i udostępniać im poufne informacje biznesowe. Możesz użyć aplikacji do nagrywania rozmów iKeyMontior na Androida, aby wyłapać wewnętrzne zagrożenia i chronić interesy firmy.

Monitoruj swoich pracowników

Jak zdobyć iKeyMonitor ukryty rejestrator połączeń?

iKeyMonitor to najlepsza aplikacja do nagrywania rozmów na Androida, monitoruje i nagrywa rozmowy oraz przesyła rekordy na serwery online, dzięki czemu możesz przeglądać pliki głosowe w dowolnym miejscu i czasie. Poniżej znajdują się kroki, aby uzyskać iKeyMonitor:

  1. Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i zainstaluj aplikację do nagrywania rozmów iKeyMonitor.
    Zapisz się
  2. Zaloguj się do internetowego panelu chmury.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz przejść do Rejestry> Połączenia, aby odsłuchać nagrania rozmów.
    nagranie rozmowy

Zdalne nagrywanie działań telefonicznych za pomocą rejestratora połączeń iKeyMonitor

Warto zaznaczyć, że iKeyMonitor obsługuje również nagrywanie otoczenia telefonu i innych czynności wykonywanych na urządzeniach docelowych. Sprawdź korzyści zapewniane przez ukryty rejestrator rozmów iKeyMonitor Android bez ikony poniżej:

Rób zrzuty ekranu, aby wykrywać podejrzane zdjęcia

iKeyMonitor regularnie wykonuje zrzuty ekranu aktywności telefonu komórkowego, w tym zdjęć, filmów, aplikacji do czatu i odwiedzanych witryn internetowych. W ten sposób poznasz aktywność swoich dzieci w Internecie, abyś mógł podjąć odpowiednie kroki.

Zrzuty ekranu

Blokuj niebezpieczne aplikacje, aby chronić swoje dzieci

iKeyMonitor używa reguł limitu czasu do blokowania określonych aplikacji i gier na urządzeniu docelowym. Umożliwia określenie, kiedy elastycznie blokować aplikacje i gry mobilne, a kiedy odblokowywać je na urządzeniach dzieci.

blok-social-media

Ustaw limit czasu ekranu

iKeyMonitor pomaga ograniczyć czas wyświetlania na urządzeniach dzieci. Umożliwia swobodne blokowanie określonych aplikacji lub ustawianie czasu użytkowania niektórych aplikacji w dowolnym momencie. Dzięki temu możesz chronić swoje dzieci przed uzależnieniem od smartfona.

Limit czasu przed ekranem

Śledź naciśnięcia klawiszy, aby wiedzieć, że wszystko się wydarzyło

iKeyMonitor śledzi każde naciśnięcie klawisza na telefonach komórkowych twoich dzieci, w tym wklejony tekst. Dzięki temu możesz dokładnie wiedzieć, co się stało z telefonami Twoich dzieci i czy musisz podjąć kroki, aby je chronić.

naciśnięcia klawiszy na iPhonie

Otrzymuj powiadomienia o niebezpiecznych działaniach

Bezpłatna aplikacja do nagrywania połączeń iKeyMonitor wyśle Ci alerty, gdy ustawione słowa ostrzegawcze zostaną wyzwolone na urządzeniu docelowym. Pozwala wybrać lub dostosować słowa ostrzegawcze w panelu Cloud. Po zakończeniu konfiguracji możesz wiedzieć, czy i kiedy Twoje dzieci zachowywały się niewłaściwie.

otrzymuj alerty


Aplikacja iKeyMonitor do nagrywania ukrytych rozmów jest skutecznym narzędziem do kontroli rodzicielskiej i monitorowania pracowników. Zapewnia szereg zaawansowanych funkcji, umożliwiając przeglądanie wiadomości tekstowych dzieci, połączeń telefonicznych, wiadomości na czatach społecznościowych itp. Zarejestruj się teraz i zacznij nagrywać rozmowy za darmo!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top