Najlepszy rejestrator kluczy na iPada — keylogger na iOS bez Jailbreak 2024

Wraz z wprowadzeniem nowego iPada, Rejestrator kluczy iPada jest również znany większej liczbie osób. Dzieci chcą, aby rodzice kupili im iPady. Czy rodzice mogą kupować iPady dla swoich dzieci? Odpowiedź jest niepewna. Dobrą rzeczą jest to, że dzieci mogą używać iPadów do uczenia się wielu rzeczy i zawierania wielu przyjaciół online. Złą rzeczą jest to, że mogą używać iPadów do kontaktowania się z nieznajomymi online. I mogą być uzależnieni od grania w gry na iPadzie zamiast nauki. Skąd wiesz, co zrobili na swoich iPadach? iKeyMonitor darmowa aplikacja szpiegowska na iPada to aplikacja do monitorowania i nagrywania wszystkiego, co dzieje się na iPadzie.

Dlaczego potrzebujesz rejestratora kluczy na iPada?

Dla rodziców, keylogger iPada może zapewnić, że Twoje dzieci nie będą wyszukiwać nieodpowiednich treści online, rozmawiać z nieznajomymi lub angażować się w inne niebezpieczne zachowania. Dla pracodawców, Aplikacja do rejestrowania naciśnięć klawiszy na iPada może pomóc chronić tajemnice Twojej firmy i poprawić wydajność pracowników.

Kontrola rodzicielska

Jako odpowiedzialny rodzic musisz zwracać uwagę na aktywność swoich dzieci w Internecie. Musisz chronić je przed potencjalnymi zagrożeniami, takimi jak cyberprzemoc, drapieżcy seksualni i nie tylko. iKeyMonitor Keylogger na iOS ułatwia pracę, działając w tle i rejestrując każdą aktywność na docelowym iPadzie.
kontrola rodzicielska

Monitorowanie pracowników

Jeśli jesteś pracodawcą, dzienniki naciśnięć klawiszy mogą być używane jako sposób monitorowania pracowników w celu zapewnienia produktywności i zminimalizowania ryzyka biznesowego. Czy masz pewność, że Twoi pracownicy nie ujawnią cennych informacji konkurencji? Z iKeyMonitorem Aplikacja keyloggera na iPada , będziesz mieć spokój.
Monitoruj swoich pracowników

Jak korzystać z iKeyMonitor bezpłatnego rejestratora kluczy na iPada?

  1. Zarejestruj się w darmowym planie i zainstaluj iKeyMonitor.
    Zapisz się
  2. Zaloguj się do Panelu Chmury Online.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz iść do Dzienniki aby sprawdzić dzienniki szpiegowskie.
    Dzienniki szpiegowskie iPhone'a

Rejestruj działania iPada za pomocą iKeyMonitor Rejestrator naciśnięć klawiszy na iPadzie

iKeyMonitor najlepszy keylogger na iPada ma zaawansowane funkcje, pozwalające monitorować prawie wszystkie działania na iPadzie. Wszystkie naciśnięcia klawiszy na docelowym iPadzie zostaną szybko nagrane. Te naciśnięcia klawiszy obejmują wprowadzanie haseł na iPadzie, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, odwiedzanie stron internetowych itp. Oto kilka zalet iKeyMonitor:

Przechwytuj zrzuty ekranu na iPadzie, aby wykrywać podejrzane zdjęcia

iKeyMonitor regularnie przechwytuje zrzuty ekranu aktywności online na docelowym iPadzie . Możesz zalogować się do panelu w chmurze, aby sprawdzić, czy nie ma podejrzanych zdjęć.
Przechwytywanie zrzutów ekranu

Śledź naciśnięcia klawiszy, aby wiedzieć wszystko, co zostało napisane na iPadzie

iKeyMonitor śledzi każde naciśnięcie klawisza na docelowym iPadzie . Możesz sprawdzić naciśnięcia klawiszy SMS-ów swoich dzieci, naciśnięcia klawiszy na stronach internetowych, naciśnięcia klawiszy haseł itp.
Skrót klawiszowy na iPadzie

Otrzymuj powiadomienia o niebezpiecznych działaniach na iPadzie

iKeyMonitor pozwala ustaw słowa ostrzegawcze dla docelowego iPada . Po uruchomieniu słowa ostrzegawczego natychmiast otrzymasz przypomnienie e-mailem.
otrzymywać powiadomienia

Wniosek

Z iKeyMonitorem Rejestrator kluczy iPada , w każdej chwili możesz monitorować swoje dzieci lub pracowników. Ich działania online będą rejestrowane i wysyłane na Twój osobisty adres e-mail, dzięki czemu możesz wykryć podejrzaną aktywność. Zarejestruj się i zacznij się logować!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top