Oprogramowanie szpiegowskie na Androida – ukryta aplikacja szpiegowska na Androida 2024

Chcesz znaleźć najlepsze oprogramowanie szpiegowskie na Androida? Oprogramowanie szpiegowskie dla systemu Android może pomóc w monitorowaniu każdego naciśnięcia klawisza, odwiedzonych witryn internetowych, wysłanych i odebranych wiadomości SMS, połączeń i wiadomości e-mail itp. Może być używany do monitorowania aktywności dzieci lub pracowników na Androidzie w Internecie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o celu i zastosowaniu aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor na Androida.

Dlaczego potrzebujesz oprogramowania szpiegowskiego na Androida?

Jeśli jesteś rodzicem lub pracodawcą, odpowiadasz za sposób korzystania z urządzeń z Androidem. Aplikacja do monitorowania iKeyMonitor dla systemu Android może zapewnić Ci potrzebne rozwiązania szpiegowskie na Androida. Oferuje wiele funkcji umożliwiających szpiegowanie urządzeń z Androidem bez niczyjej wiedzy.

Kontrola rodzicielska

Jako rodzic Twoim obowiązkiem jest zachowanie czujności i podjęcie kroków w celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa w Internecie. Możliwość przeglądania czynności wykonywanych przez dzieci w systemie Android może w każdej chwili pomóc w zrozumieniu wszelkich niebezpiecznych zachowań i podjęciu odpowiednich działań.

kontrola rodzicielska

Szpiegowanie pracowników

Dlaczego na urządzeniach firmowych, które udostępniasz pracownikom, jest wiele gier i aplikacji zakupowych? Jeśli tak, czy chcesz się dowiedzieć? Aplikacja szpiegowska iKeyMonitor na Androida zapewnia pełny dostęp do działań na docelowych urządzeniach z Androidem, pomagając w ten sposób rozwiązać problem.

Monitoruj swoich pracowników

Jak korzystać z oprogramowania szpiegowskiego iKeyMonitor na Androida?

  1. Zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej i zainstaluj iKeyMonitor.
    Zapisz się
  2. Zaloguj się do internetowego panelu chmury.
    Panel chmury iKeyMonitor
  3. Możesz przejść do Logów, aby sprawdzić dzienniki szpiegowskie Androida.
    dzienniki szpiegowskie Androida

Szpieguj działania na Androida za pomocą aplikacji szpiegowskiej iKeyMonitor na Androida

Po zainstalowaniu na telefonach z Androidem dzieci lub pracowników iKeyMonitor będzie śledzić działania online na urządzeniu docelowym. Spowoduje to przesłanie dzienników monitorowania do bezpiecznego panelu online w celu późniejszego przejrzenia. Oto kilka korzyści płynących z korzystania z tego ukrytego oprogramowania szpiegującego na Androida:

Przechwytuj zrzuty ekranu na Androida, aby wykrywać podejrzane zdjęcia

iKeyMonitor umożliwia robienie zdalnych zdjęć ekranu telefonu w ustalonych odstępach czasu. Możesz zdalnie zrobić zrzut ekranu aplikacji i wyświetlić zrzuty ekranu za pośrednictwem panelu Cloud.

Zrzuty ekranu

Śledź naciśnięcia klawiszy, aby wiedzieć, co jest wpisywane w systemie Android

iKeyMonitor umożliwia nagrywanie całej historii naciśnięć klawiszy wpisanych w docelowych telefonach z systemem Android. Możesz monitorować zarejestrowane naciśnięcia klawiszy, przeglądać datę i godzinę naciśnięć w panelu Cloud.

Śledź naciśnięcia klawiszy

Otrzymuj powiadomienia o niebezpiecznych działaniach na Androidzie

iKeyMonitor umożliwia skonfigurowanie alertów słów kluczowych, aby otrzymywać powiadomienia, gdy wybrane słowo kluczowe zostanie wykryte na docelowych telefonach z Androidem. W ten sposób możesz wiedzieć, czy Twoje dzieci mają dostęp do nieodpowiednich treści.

otrzymuj alerty

Wniosek

Dzięki oprogramowaniu szpiegowskiemu iKeyMonitor Android możesz przeglądać działania online swoich dzieci lub pracowników, kiedy tylko chcesz. Umożliwia monitorowanie wiadomości tekstowych SMS, dzienników historii połączeń, naciśnięć klawiszy, historii witryny, zrzutów ekranu, lokalizacji GPS i wiadomości czatu społecznościowego w WhatsApp, Skype, Line i tak dalej. Zarejestruj się i zacznij szpiegować!

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: iKeyMonitor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top