Najlepsze 3 najlepsze darmowe alternatywy TheTruthSpy 2024

To, co najlepsze darmowe alternatywy TheTruthSpy są potrzebne ze względu na jego fatalną wadę w ciągu tych kilku dni. TheTruthSpy uważa się za najlepsze oprogramowanie monitorujące przez cały czas. Jednak nie jest tak bezpieczny, jak myślisz. haker włamał się na serwery TheTruthSpy, jednej z najbardziej znanych firm zajmujących się oprogramowaniem szpiegującym, i wykradł między innymi wiadomości tekstowe, nagrania audio, loginy i zdjęcia.

W związku z tym wiele osób martwi się o bezpieczeństwo swojej rodziny i próbuje szukać alternatyw. Pozwól, że przedstawię ci teraz trzy bezpieczne alternatywy TheTruthSpy.

1. Najlepsza darmowa alternatywa TheTruthSpy – iKeyMonitor

iKeyMonitor to Podobna aplikacja TheTruthSpy dzięki czemu masz możliwość monitorowania każdego kroku aktywności swoich dzieci w Internecie. Śledzi działania, rejestrując naciśnięcia klawiszy, przechwytując zrzuty ekranu, nagrywając SMS-y, słuchając otoczenia i iMessages, historię połączeń, historię przeglądania stron internetowych, historię schowka i dzienniki czatów społecznościowych na Skype, Facebooku, Kik, Viber, KakaoTalk i tak dalej.Każdy użytkownik otrzymuje 3-dniowy bezpłatny okres próbny. Przed zakupem możesz chwilę spróbować. Co więcej, można go przekonwertować na aplikację systemową na urządzeniu z systemem Android lub ustawić jako administratora systemu, aby zapobiec nieautoryzowanemu odinstalowaniu.

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad) | Android | Windows | MacOS

Oficjalna strona internetowa: https://ikeymonitor.com/

ZALETY

 • Kompatybilny z Androidem i iOS
 • 3-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Wiele funkcji
 • Zawsze działa w tle
 • Bezpieczny w użyciu

2. Darmowa alternatywa dla iPhone'a TheTruthSpy – ICLOUD.COM

iCloud to kolejny Bezpłatna alternatywa TheTruthSpy dla urządzeń Apple. Przestrzeń dyskowa iCloud może przechowywać dużo danych. Aby szpiegować niektóre działania kogoś, kogo chcesz łatwo śledzić, musisz uzyskać identyfikator i hasło iCloud telefonu docelowego. Dzięki iCloud Drive możesz łatwo monitorować e-maile, zdjęcia, przypomnienia, filmy, kontakty, GPS, notatki, kalendarze i pliki.

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad)

Oficjalna strona internetowa: https://icloud.com

ZALETY

3. TheTruthSpy Bezpłatna alternatywa dla Androida – ChildMonitor

MYCHILDMONITOR to darmowa aplikacja, taka jak TheTruthSpy które pomogą Ci dowiedzieć się, czy Twoje dzieci robią coś źle. ChildMonitor rejestruje znaczniki czasu odwiedzanych witryn, tytułów i adresów URL oraz blokuje złe strony internetowe według słów kluczowych, blokuje nieodpowiednie aplikacje/gry według nazw, ogranicza czas korzystania z telefonu, w tym pora snu, czas pracy domowej, maksymalny dzienny czas i tak dalej.

Platforma:

 • Android

Oficjalna strona internetowa: https://mychildmonitor.com

ZALETY

 • 100% za darmo
 • Rootowanie nie jest wymagane
 • Limit czasu na ekranie

Streszczenie

Aplikacje szpiegowskie są najlepsze darmowe alternatywy dla TheTruthSpy na temat bezpieczeństwa. Możesz zmierzyć dobre i złe aspekty i wybrać ten właściwy, który spełnia Twoje wymagania. Podsumowując, jeśli potrzebujesz potężnej i godnej zaufania aplikacji monitorującej, możesz wybrać iKeyMontior. Jeśli potrzebujesz tylko kilku funkcji, iCloud.com i MyChildMonitor są najlepszym wyborem.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top