Top 3 najlepsze darmowe alternatywy Mobiautomatic 2024

To, co najlepsze darmowe alternatywy Mobiautomatic są często zadawane w dzisiejszych czasach. Korzystanie z aplikacji szpiegowskich w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich rodzinie jest obecnie powszechne. I właśnie w tej chwili Mobiautomatic twierdzi, że jest najlepszym oprogramowaniem monitorującym na rynku, ale nie jest tak bezpieczny, jak myślisz. Haker włamał się do dwóch firm konsumenckich zajmujących się oprogramowaniem szpiegującym — firm, które sprzedają złośliwe oprogramowanie zwykłym ludziom, czasami z wyraźnym zamiarem nielegalnego szpiegowania małżonków lub kochanków — i dostarczył dużą pamięć podręczną danych do Płyta główna . Dane obejmują gigabajty rekordów klientów, pozorne informacje biznesowe oraz rzekomo przechwycone wiadomości niektórych osób będących celem tego szkodliwego oprogramowania. W wyniku tego incydentu wiele osób koncentruje się na bezpieczeństwie swoich danych i desperacko szuka alternatyw. Polecam top 3 bezpieczne alternatywy Mobiautomatic do własnych preferencji.

1. Najlepsza darmowa alternatywa dla Mobiautomatic – iKeyMonitor

iKeyMonitor to Mobiautomatic podobna aplikacja i jest przyjazny dla użytkownika. Poza tym nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Śledzi wiadomości SMS, geo-ogrodzenie, zdjęcia, kontakty, nagrania rozmów, zrzuty ekranu i dzienniki czatów społecznościowych na WhatsApp, WeChat, Facebook, Skype, Line i innych. Ponadto możesz zarejestrować się i wypróbować przez 3 dni przed zakupem. Oferuje również obsługę czatu na żywo 24*7 dla wszystkich użytkowników iPhone'a, iPada i Androida, więc wszelkie problemy z iKeyMonitorem zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe!

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad) | Android | Windows | MacOS

Oficjalna strona internetowa: https://ikeymonitor.com

ZALETY

 • 3-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Zarówno na Androida, jak i iOS
 • Kompleksowe funkcje
 • Bezpieczny w użyciu
 • Zawsze działa w tle

2. Bezpłatna alternatywa Mobiautomatic dla iPhone'a – ICLOUD.COM

iCloud to kolejny Darmowa alternatywa dla Mobiautomatic który jest popularnym programem monitorującym wśród użytkowników Apple. Wiele danych można zapisać przez iCloud z iPhone'a i iPada. Dopóki masz konto iCloud i dane uwierzytelniające telefonu docelowego, bardzo łatwo jest szpiegować niektóre działania właściciela telefonu. iCloud może monitorować zdjęcia, GPS, filmy, kalendarze, notatki, przypomnienia, kontakty i e-maile.

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad)

Oficjalna strona internetowa: https://icloud.com

3. Bezpłatna alternatywa dla Androida Mobiautomatic – ChildMonitor

MYCHILDMONITOR to darmowa aplikacja, taka jak Mobiautomatic które mogą poradzić sobie z wieloma problemami dla rodziców. Możesz go używać do ustawiania harmonogramów i ograniczania czasu wyświetlania, blokowania niebezpiecznych gier i niezdrowej witryny, wysyłania alertów o złych działaniach oraz monitorowania GPS, historii połączeń i tak dalej.

Platforma:

 • Android

Oficjalna strona internetowa: https://mojmonitor.com/

ZALETY

 • To darmowa aplikacja
 • Rootowanie nie jest konieczne
 • Z limitem czasu na ekranie

Streszczenie

Drzewo najlepsze darmowe alternatywy dla Mobiautomatic są wymienione powyżej w tym artykule. Po dokładnym rozważeniu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli próbujesz znaleźć niesamowitą i godną zaufania aplikację do monitorowania, iKeyMonitor może być tym, co lubisz. Jeśli chcesz po prostu poszukać bezpłatnej alternatywy lub ograniczonych funkcji, MyChildMonitor i iCloud.com są najlepsze w tej sytuacji.

Home » Top 3 najlepsze darmowe alternatywy Mobiautomatic

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: Bez kategorii

How iPhone Spy Works

About the Author: iKeyMonitor Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top