Top 3 najlepsze darmowe alternatywy FlexiSpy 2024

To, co najlepsze darmowa alternatywa FlexiSpy to kluczowy temat, na który ludzie teraz zwracają uwagę. Rodzice używają aplikacji szpiegowskich do ochrony dzieci i ograniczania ich dostępu do Internetu, a jednocześnie nie chcą, aby ich zachowanie szpiegowskie zostało wykryte przez dzieci. FlexiSpy uważa się za najlepsze oprogramowanie monitorujące. Jednak nie jest to tak bezpieczne, jak myślisz. Niedawno, Płyta główna ujawnił, że dwóch hakerów włamało się do dwóch różnych firm, które sprzedają potężne technologie monitoringu telefonów komórkowych tysiącom zwykłych ludzi. Hakerzy ukradli dane klientów, w tym zdjęcia ofiar inwigilacji, akta osób, które ich szpiegowały, a także niektóre wewnętrzne pliki dwóch firm, FlexiSpy i Retina-X.

Z tego powodu wiele osób martwi się o bezpieczeństwo swoich informacji i desperacko szuka alternatyw. Pozwól mi polecić trzy doskonałe alternatywy FlexiSpy dla Twoich potrzeb.

1. Najlepsza darmowa alternatywa FlexiSpy – iKeyMonitor

iKeyMonitor to FlexiSpy podobna aplikacja z których możesz być zadowolony, jeśli potrzebujesz różnych funkcji. Śledzi nagrania rozmów, naciśnięcia klawiszy, zrzuty ekranu, wiadomości SMS, historię witryny, lokalizacje GPS, kalendarz, otoczenie i schowek w Hangouts, Facebook, Snapchat, Instagram, QQ i nie tylko. Rejestrator kluczy iKeyMonitor umożliwia rodzicom wykrycie, czy dzieci wykonują nieodpowiednie działanie lub napotykają niepożądane problemy. Poza tym pracodawcom będzie łatwo zapobiegać wyciekom poufnych danych przez pracowników. Jeśli iKeyMonitor nie działa, a nasz zespół ekspertów ds. pomocy technicznej nie może rozwiązać problemu za Ciebie, zwrócimy Ci pieniądze.

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad) | Android | Windows | MacOS

Oficjalna strona internetowa: https://ikeymonitor.com/

ZALETY

 • Zarówno na Androida, jak i iOS
 • Zawsze działa w tle
 • 3-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Kompleksowe funkcje
 • Bezpieczny w użyciu

2. Bezpłatna alternatywa FlexiSpy dla iPhone'a – ICLOUD.COM

iCloud to kolejny Bezpłatna alternatywa FlexiSpy co działa dobrze w iOS. Może przechowywać różne dane. Jeśli masz konto i hasło do iCloud, możesz łatwo monitorować niektóre działania właściciela telefonu. Dzięki iCloud możesz śledzić e-maile, zdjęcia, notatki, filmy, przypomnienia, kontakty, GPS (znajdź mój iPhone), kalendarze i tak dalej.

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad)

Oficjalna strona internetowa: https://icloud.com

3. Bezpłatna alternatywa FlexiSpy dla Androida – ChildMonitor

MYCHILDMONITOR to darmowa aplikacja, taka jak FlexiSpy na co warto zwrócić uwagę rodziców. ChildMonitor może Ci pomóc, rejestrując najwyższą aktywność, ustalając harmonogramy, blokując niebezpieczne gry, wysyłając alerty o nieodpowiednich zachowaniach, filtrując złe strony internetowe i rejestrując bieżące lokalizacje, rutynową historię, SMS-y i tak dalej.

Platforma:

 • Android

Oficjalna strona internetowa: https://mojmonitor.com/

ZALETY

 • 100% za darmo
 • Rootowanie nie jest wymagane
 • Limit czasu na ekranie

Streszczenie

Te aplikacje to najlepsze darmowe alternatywy dla FlexiSpy w zakresie bezpieczeństwa. Jesteś w stanie zważyć zalety i wady i wybrać ten najlepszy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Podsumowując, jeśli potrzebujesz potężnej i niezawodnej aplikacji monitorującej, iKeyMontior nie rozczaruje Cię. Jeśli potrzebujesz tylko ograniczonych funkcji lub bezpłatnej alternatywy, MyChildMonitor i iCloud.com są najbardziej przydatne z Twojego wyboru.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top