Top 3 najlepsze darmowe alternatywy dla aplikacji Appmia 2024

To, co najlepsze darmowe alternatywy dla Appmii są poszukiwane w dzisiejszych czasach, ponieważ nie oferują ludziom szerokiego zakresu funkcji. Na przykład aplikacja nie jest przeznaczona do śledzenia plików multimedialnych i sieci społecznościowych. Z tego powodu wiele osób chętnie szuka alternatyw dla Appmii. Mogę Ci polecić trzy bezpieczne alternatywy dla Appmii.

1. Najlepsza bezpłatna alternatywa dla aplikacji Appmia – iKeyMonitor

iKeyMonitor to Appmia podobna aplikacja które użytkownicy mogą śledzić działania innych osób na urządzeniu i zarządzać nimi zdalnie. Umożliwia szpiegowanie wysyłanych i odbieranych wiadomości tekstowych lub głosowych, naciśnięć klawiszy, zrzutów ekranu, dzienników połączeń, odwiedzanych stron internetowych, lokalizacji GPS i czatów na Hike, Facebook, Line, Hangouts i nie tylko. iKeyMonitor oferuje obsługę czatu na żywo, a także możesz sprawdzić system FAQ, aby uzyskać szybką odpowiedź na swoje pytania. Ponadto użytkownicy iKeyMonitor mają pełną kontrolę nad rejestrowanymi prywatnymi danymi. Użytkownicy mogą wybrać wyświetlanie dzienników lokalnie lub zdalnie przez pocztę e-mail.

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad) | Android | Windows | MacOS

Oficjalna strona internetowa: https://ikeymonitor.com

ZALETY

 • Zarówno na Androida, jak i iOS
 • Zawsze działa w tle
 • Bezpieczny w użyciu
 • 3-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Kompleksowe funkcje

2. Bezpłatna alternatywa Appmia dla iPhone'a – ICLOUD.COM

iCloud to kolejny Bezpłatna alternatywa Appmia co pozwala monitorować kogoś na urządzeniach z systemem iOS. Może przechowywać wiele danych. Identyfikator i hasło telefonu docelowego iCloud mogą pomóc w śledzeniu niektórych zachowań właściciela telefonu. Szpieguje keynotes, zdjęcia, przypomnienia, filmy, pliki, GPS (znajdź mój iPhone), kontakty, e-maile i kalendarze.

Platforma:

 • iOS (iPhone/iPad)

Oficjalna strona internetowa: https://icloud.com

3. Bezpłatna alternatywa dla Androida Appmia – ChildMonitor

Monitor dziecka to bezpłatna aplikacja, taka jak Appmia który zawiera wiele funkcji dla rodziców, aby kontrolować zachowanie ich dziecka. Dzięki ChildMonitor możesz ograniczyć korzystanie z niektórych aplikacji, aby uniknąć uzależnienia i ustawić limity czasowe, aby zapobiec nadmiernemu używaniu. Poza tym możesz mieć pewność, że Twoje dzieci rozsądnie wykorzystują urządzenia jako narzędzie edukacyjne, gdy są w szkole. Możesz przechowywać odpowiednie dzienniki jako dowody i znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania, aby powstrzymać cyberprzemoc.

Platforma:

 • Android

Oficjalna strona internetowa: https://mychildmonitor.com

ZALETY

 • 100% za darmo
 • Limit czasu na ekranie
 • Rootowanie nie jest wymagane

Streszczenie

Powyższe programy szpiegowskie to najlepsze darmowe alternatywy dla Appmia w zakresie bezpieczeństwa. Możesz zważyć dobre i złe punkty i wybrać odpowiedni, który spełnia Twoje wymagania. Podsumowując, jeśli potrzebujesz wysoce skutecznej i godnej zaufania aplikacji monitorującej, iKeyMontior jest tym, czego potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz tylko ograniczonych funkcji lub bezpłatnej alternatywy, MyChildMonitor i iCloud.com są dla Ciebie najbardziej przydatne.

Home » Top 3 najlepsze darmowe alternatywy dla aplikacji Appmia

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO ZOBACZ PLANY

Category: Bez kategorii

How iPhone Spy Works

About the Author: iKeyMonitor Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top
Top